https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 321
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1588289
10072
299
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Doór Ferenc (1918-?): Úton. Rézkarc, papír, jelzett, 11×18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1600658
10073
299
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Egry jelzéssel: Vitorlások a parton. pasztell, papír, üvegezett keretben, 41×31 cm 1535260
10074
299
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Eigel István (1922-2000): Trófeák. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 1600032
10075
299
0
30000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Eigel István (1922-2000): Csendkeresők. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1519124
10076
299
0
1000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Emanuel jelzéssel: Csendélet családtagokkal. Akril, papír, felcsavarva, 58×47 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1575253
10077
299
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst György (1935-):Ősz. Olaj, papír, jelzett, keretben, 29×38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1597934
10078
299
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Szekszárdi kommunisták kivégzése 1919. Rézkarc, papír, jelzett, 21×30 cm 1206439
10079
299
0
7000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Balett. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×37 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1125237
10080
299
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Szamuely Tibor Lithográfia (kőnyomat). Jelzett, képméret 32x38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1056438
10081
299
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
1919 Ék (Leicht) Sándor, (Alex Kiel) (1902-1975): A művész felvételi rajzai, Uitz Béla proletár tanműhelyébe. Portré. Az 1972-es Műcsarnoki gyűjteményes kiállításon szerepelt mű. Ceruza, papír. Jelzett. 30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1056371
10082
299
0
20000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1940 Ék Sándor, Alex Keil (1902-1975): A szovjet legyőzi a náci Németországot. Propganda grafika. Vegyes technika, papír, jelzett, 32x45 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1312551
10083
299
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ék Sándor (1902-1975): Memento 4. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Műcsarnoki kiállítás anyagából. Paszpartuban, Képméret:30x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse