Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 321

Körtvélyessy Magdolna (1919-2007): Folyóparti hálaadás, olaj, karton, 50×32,5 cm
10144.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kőnig Róbert (1951- ): Alapítás, rázkarc, papír, jelzett a rézkarcon, 30,5×45 cm
10145.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Gondolatok. Szitanyomat, papír, jelzett, 36×26 cm
10146.

Rufpreis:
5 000 HUF

Krajcsirovits Henrik (1929-2007) : Napraforgó. Színes linó, papír, jelzett, 48×39 cm
10147.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Krizsán jelzéssel: Fenyves. Akvarell, papír, 36×50 cm
10148.

Rufpreis:
3 000 HUF

10149.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kun Beáta (1991-): Csak utánad. Szén, papír, jelzett, 30x42 cm
10150.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kun Beáta (1991-): Nő kalapban. Akvarell, papír, jelzett, 30x42 cm
10151.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lampért jelzéssel: Szeged környéki tanyaház. Olaj, falemez, 19×13 cm
10152.

Rufpreis:
3 000 HUF

Láng Rudolf (1904-1991): Don Carlos. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 32×19 cm
10153.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lénárd Lévi Róbert (1879-1936): Alpesi napsütés, litográfia, papír, jelzett, 34×23 cm
10154.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Markó Lajos (1872-?): Keresztvivők. Rézkarc, papír, jelzett, 12×16 cm.
10155.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF