Bücher: Technik

Zahl der Lose: 51

15655.

Rufpreis:
800 HUF

15656.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rudolf Schwarz: Technisches Taschenlexikon. Wien, é.n., Szerzői kiadás. Átkötött egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti képpel illusztrálva.
15657.

Rufpreis:
1 000 HUF

15658.

Rufpreis:
800 HUF

Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. V. Stuttgart, é.n., Franckh'sche Verlagshandlung, 4+192 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. Ex libris bélyegzővel. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.
15659.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. Kiadói papír kötésben fedőborítóval.
15660.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15661.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Andits Károly, Kiss Elemér, Pintér Sándor: Körzetszerelők zsebkönyve. Bp., 1964, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
15662.

Rufpreis:
800 HUF

Autóvezetők motorosok kézikönyve. Összeáll.: Blázy János et al. Bp., é. n., Blázy János. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15663.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

2 db orosz nyelvű repülési szakkönyv: Kra, Irwin: Avtomorfnie formi i kleynovi gruppi (Moszkva, 1975); Sherligin, N. A. - Shahverdov, V. G.: Konstruktsiya i ekspluatatsiya aviatsionnih gazoturbinnih dvigateley (Moszkva, 1969). Vászonkötésben, jó állapotban.
15664.

Rufpreis:
1 000 HUF

Die Methodik der Fermente. Szerk.: Oppenheimer, Carl - Pincussen, Ludwig. Lipcse, 1927, Georg Thieme. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15665.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vásárhelyi István: Trükkfilm (rajzfilm, árnyfilm, bábfilm). Bp., 1962, Műszaki. Papírkötésben, jó állapotban.
15666.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF