https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Technik Zahl der Lose: 51
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1300525
15631
298
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Farkass Kálmán: A sík területen fekvő és vízfolyásoktól távoleső hazai városok csatornázása. Bp., 1898, Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. 71 p. Korabeli félvászonkötésben. A Magyar Mérnök Egylet aranyéremmel kitüntetett pályaműve 1896-ban. Ritka!
Das Lot is nicht erreichbar
1580802
15632
298
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Bokoli Gyuláné: Csillagminták, szalagminták. Bp., 1967, Minerva. 5. kiadás. Papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1529518
15633
298
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes műszaki könyvek, 2 db: Balogh Arthur: Az autómogástan elemei. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó. Kiadói papírkötés. Gyovai Ernő: Traktorgenerátorok. Bp., 1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1557012
15634
298
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Gyakorlati elektrotechnika. Szerk.: Jesch László. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, foltos gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1558539
15635
298
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Ila László két könyve: Windows.Idősebbek is elkezdhetik. Bp., 2003, Panem. Kiadói papírkötés. Szép állapotban. Word for Windows. Idősebbek is elkezdhetik. Bp., 2003, Panem. Kiadói papírkötés. Szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1558543
15636
298
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Stolnicki Gyula: SQL kézikönyv. Bp., 1995, ComputerBooks. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1558516
15637
298
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Vadnai Szabolcs: Commodore Plus/4. Programozói zsebkönyv. Bp., 1986, Novotrade. Kiadói spirálkötés, 98 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1559703
15638
298
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Csináld könnyebben. 500 munkafogás. Az ezermester kiskönyvtára 4. kötet. Szerk.: Várhelyi Tamás. Bp., 1962, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1529295
15639
298
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Szerényi István, Gazsó Anikó: Ács-állványozó szakmai ismeretek III. Pécs, 2008, Szega Books Kft. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1320652
15640
298
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Rózsa István: Kliségyártás, klisémegrendelés, ábraméretezés. Kiadói műszaki továbbképző alapfokú kiskönyvtára 5. Bp., é.n., Műszaki. 49 p. Kiadói papírkötésben. Roppant alacsony példányszámú szakkiadvány.
Das Lot is nicht erreichbar
1529319
15641
298
0
4200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes műszaki könyvek, 8 db: Sadaricsev: Gépkocsi javítása. Bp., 1955, Műszaki. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés. Gépipari táblázatok. Bp., 1970, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés. Tömösy M. Jenő: Gépjárművek villamos berendezése. Negyedik, bővített és átdolgozott kiadás. Bp., 1953, Népszava. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés. Magyar Gördülőcsapágy Művek 670. Gyártmánykatalógus. Bp., (1967), Kossuth Nyomda. Kiadói papírkötés. Pataki Nándor: A korszerű kompresszorozás gyakorlati tapasztalatai és alapelvei. Bp., 1964, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés. Vízgőzdiagrammok. Szerk.: Tamásy András. Bp., 1953, Nehézipari Könyvkiadó. Kiadói kissé foltos papírkötés. V. I. Anohin: A gépkocsi szerkezete. Bp., 1952, Népszava. Kiadói kopottas félvászon-kötés. Fúrás-faragás. Szerszámok, polcok, falak, ajtók. Fordította Farkas Elemér. Pannónia Barkácskönyvek. Bp., 1990, Pannónia. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1518591
15642
298
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. (Járművek.) Modellezők könyvtára 4. Bp., 1969, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, viseltes állapotban, a gerince hiányzik, a könyvtest egyben van, a borító kissé kopottas.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse