Dr. Jakab László: Elektrokardiographia. Gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf és Társa. Számos ábrával. Kiadói vászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. Számos helyen aláhúzások.
Bartal Aurél: Szerves készítmények előállítása. Szerves-laboratóriumi segédkönyv főiskolai vegyészhallgatók számára. Bp., 1909, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.