Tétel

Katalognummer:

11021.
Beendet 298. Fernauktion
Antik

Rufpreis:

50 000 HUF

18

Beschreibung:

cca 1929-1932 Ezüst (Ag.) névjegykártyatartó, fedelén a Társadalmi Egyesületek Szövetsége "A Magyar Társadalom Legjobbjainak" kitüntetésével, alján "1929 és 1932. évben a T. E. Sz. díját Tormay Cecile írónő nyerte", fedelének belső oldalán az írónő "T. C." monogramos fényképével, jelzett, mesterjeggyel, 8,5×7×2 cm, bruttó 111,9 g

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván