Antik Zahl der Lose: 8
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1595832
11020
298
Antique
Antik réz feszület, 14×7 cm
1595890
11021
298
50000
Antique
cca 1929-1932 Ezüst (Ag.) névjegykártyatartó, fedelén a Társadalmi Egyesületek Szövetsége "A Magyar Társadalom Legjobbjainak" kitüntetésével, alján "1929 és 1932. évben a T. E. Sz. díját Tormay Cecile írónő nyerte", fedelének belső oldalán az írónő "T. C." monogramos fényképével, jelzett, mesterjeggyel, 8,5×7×2 cm, bruttó 111,9 g 1595820
11022
298
Antique
cca 1900 Orosz bronz feszület, 26×14 cm 1345954
11023
298
15000
Antique
Unis France sztereokép néző, jó állapotban / Stereoscope
1491196
11024
298
Antique
cca 1930 Autóüveg párátlanító készülék, utólag felszerelhető az automobilokra / cca 1930 Vintage auto back windscreed vapour diffuser 45x22 cm
1422473
11025
298
Antique
Dekoratív süteményes készlet. Aranyozott alpakka, csont nyéllel, díszdobozban / Vintage tarte set, 36x11 cm 1577195
11026
298
30000
Antique
Antik forgatható fejű takaróállvány?, kutyás gobelin képpel, festett fa talapzattal, m:48 cm
1570256
11027
298
Antique
cca 1920-1930 Sphere terrestre, régi földgömb, 1634-es francia térkép facsimiléjével, a tartón kis sérüléssel, m: 52,5 cm / cca 1920-1930 Facsimile terrestrial globe of an 1634 French map with a small damage, h: 52,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF