Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1568688
30523
296
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés" jelzett Ag kitűző (~8,04g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B." jelzett Ag bélyegérem (3,34g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,64g/0.835/22x37mm) T:2,2- patina 1580406
30524
296
Numismatik
1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" Br emlékplakett, hátoldala gravírozva. Szign.:BH(?) (77mm) T:2 1574554
30525
296
Numismatik
1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" Br emlékplakett, hátoldala gravírozva, eredeti tokban (77mm) T:2 1581206
30526
296
Numismatik
1982. "XX. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás és VI. Országos Filatélia Vetélkedő - Szolnok" kerámia plakett, hátoldalán lyuk akasztáshoz (111mm) T:2,2-
1444300
30527
296
500
Numismatik
1983. "Sobieski János lengyel király / Szécsény visszafoglalása emlékére 1683-1983" Br emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:2- 1459551
30528
296
Numismatik
1983. "Ózd - 50km Gyalogló Magyar Bajnokság" Br plakett (110mm) T:2
1531607
30529
296
Numismatik
1985. "A HNF (Hazafias Népfront) VIII. Kongresszusa Budapest" Br nagyalakú plakett fa tokban. Szign.:EM (105mm) T:2 1457947
30530
296
4400
Numismatik
1985. "Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából" Ag emlékérem eredeti BÁV műanyag tokban, tanúsítvánnyal (33,87g/0.925/42,5mm) T:1 1574550
30531
296
Numismatik
1985. "100 éves az István Kórház" kétoldalas Br plakett, eredeti tokban (91mm) T:2 1581211
30532
296
Numismatik
1986. "725 éves város Sátoraljaújhely - 1261-1986" mázas kerámia plakett (103x142mm) T:1-,2
1533753
30533
296
Numismatik
1986. "40 éves a Malév" Br emlékplakett (77mm) T:2
1528913
30534
296
Numismatik
1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém, piefort emlékérem tokban (65mm) + DN "Országos Testnevelési és Sporthivatal / Magyar Köztársaság" piefort aranyozott Br emlékérem, két férőhelyes fa dísztokban (65mm) T:1-,2(PP) felületi karc, ujjlenyomat
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF