Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1512312
30535
296
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott fém emlékérem, fa dísztokban (65mm) T:1(PP)
1462471
30536
296
Numismatik
1992. "1956-os forradalom" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:2 1529154
30537
296
Numismatik
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" fém emlékérem (42,5mm) T:2 1478779
30538
296
Numismatik
1993. "XV. Nemzetközi Gerontológiai Kongresszus - Magyarország, Budapest 1993. július 4-9." aranyozott fém emlékérem "XVth INTERNATIONAL CONGRESS OF GERONTOLOGY - JULY 4-9 1993. BUDAPEST, HUNGARY" (42,5mm) T:2 1528904
30539
296
Numismatik
1512353
30540
296
Numismatik
1993. "Nagykőrös 625 éves" aranyozott Br emlékérem tokban (42mm) T:2(PP)
1392593
30541
296
100
Numismatik
1994. "125 éves az FM Műszaki Intézet - Gödöllő 1869-1994" Br plakett (68mm) T:2 1549111
30542
296
Numismatik
1998. "Vasivíz Rt. Szombathely / 100 éves a Vas megyei Víz- és Csatornamű Részvénytársaság" jelzett fém emlékérem. Szign.: VG (42mm) T:2(PP)
1577958
30543
296
5500
Numismatik
1999. "NATO 50. évfordulója - Magyarország, Lengyelország és Csehország csatlakozása" peremén jelzett és sorszámozott Ag emlékérem (31,32g/0.999/42,5mm) T:PP 1545515
30544
296
Numismatik
~2003. "FTT Felsőoktatási és Tudományos Tanács - 10 éves" fém emlékérem (42,5mm) T:1-(PP)
1462572
30545
296
Numismatik
2005. "1 Lipót krajczár / A budafoki Szent Lipót Templomért 2003-2005" fém emlékérem (22mm) T:2 fo. 1462569
30546
296
Numismatik
DN "Jászberény - Hamza Múzeum" Br plakett. Szign.: M (68mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF