Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1528841
30497
296
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1580320
30498
296
Numismatik
Somogyi József (1916-1993) 1979. "Intern. Year of the Child / Gyermek év" Br emlékplakett (84x119,5mm) T:2 hátoldalán matrica 1580338
30499
296
11000
Numismatik
Somogyi József (1916-1993) DN "Fürdőző nő" Br plakett (55x120mm) T:2 patina 1573328
30500
296
Numismatik
Szántó Gergely (1886-1962) 1927. "Királyi Magyar Egyetemi Nyomda" Br emlékérem (40mm) T:2 1444937
30501
296
4600
Numismatik
1564388
30502
296
Numismatik
1430421
30503
296
500
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Csaroda" Br emlékérem (40 mm) + Tóth Sándor (1933-) 1980. "III. Nyíregyházi Sporthetek" ezüstözött fém (42,5 mm) + Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Br emlékérem (42,5 mm) T:1-,2 patina 1430329
30504
296
500
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Nyírbátor" Br emlékérem (40 mm) + Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Csaroda" Br emlékérem (40 mm) T:1-,2 apró peremhiba 1579059
30506
296
Numismatik
Veres Gábor (1955-) 2005. "MÉE Celldömölk - 35. Vándorgyűlés - Trianon Emlékmű Sághegy / 100 éve született Csúcs Ferenc szobrászművész" peremén jelzett Ag emlékérem (33,44g/0.925/42,5mm) T:1(PP) 1453461
30507
296
15000
Numismatik
Vígh Tamás (1926-2010) 1992. "József Attila-díj" Br plakett (260g/80mm) T:2 apró ph. / Hungary 1992. "József Attila-díj" Literature Award, Br plaque. Sign.: Tamás Vígh (260g/80mm) C:XF tiny edge error
1564580
30508
296
Numismatik
1894. "Kossuth Lajos / Dicső korszak lánglelkű alkotója" ezüstözött fém emlékmedál modern szalagon (34mm) T:3,3- patina, hiányzó szalagkarika
1581056
30509
296
Numismatik
1919. "Szent Margit Énekkar - Budapest, Józsefváros / Szűz Margit" fém érem füllel (32mm) T:2,2- kis ph. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF