Juwelen

Zahl der Lose: 127

Ezüst(Ag) fülbevalópár, csiszolt üveg kővel(minimális lepattanásokkal), jelzett, bruttó: 12,6 g
19102.

Rufpreis:
800 HUF

Niellós ezüst(Ag) karkötő, jelzés nélkül, pótolt, nem ezüst karikával, h: 20 cm  / Silver bracelet with niello ornament, bruttó: 10,8 g
19103.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst(Ag) tálka, jelzett, d: 11 cm, nettó: 41,3 g
19104.

Rufpreis:
8 000 HUF

Arany(Au) 14 K képtartós kinyitható medál rubinnal, jelzett, 3x2,5 cm, bruttó: 5 g
19105.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Arany(Au) 14 K gyűrű ametiszt kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,3 g
19106.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Arany(Au) 14 K gyűrű egy apró kővel díszítve, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,6 g
19107.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Arany(Au) 14K gránátköves fülbevaló, jelzett, 2x1 cm, bruttó: 3,6 g
19108.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Arany(Au) 14 K gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,8 g
19109.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

14K arany óralánc / 14 C gold clock chain 18,7g
19110.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Ezüst(Ag) nyaklánc szűz csillagjegyes ezüst(Ag) medállal, jelzett, h: 53 cm, nettó:  9,3 g
19111.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) karlánc, jelzett, h: 20 cm, nettó:  7 g
19112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zenith ezüst (Ag.) tokos zsebóra, niello díszítése erősen kopott, működik, jelzett, számlapon alig látható hajszál repedéssel
19113.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF