Juwelen Zahl der Lose: 127
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1561265
19102
296
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, csiszolt üveg kővel(minimális lepattanásokkal), jelzett, bruttó: 12,6 g 1514887
19103
296
Jewellery
Niellós ezüst(Ag) karkötő, jelzés nélkül, pótolt, nem ezüst karikával, h: 20 cm / Silver bracelet with niello ornament, bruttó: 10,8 g
1580267
19104
296
Jewellery
Ezüst(Ag) tálka, jelzett, d: 11 cm, nettó: 41,3 g 1580352
19105
296
50000
Jewellery
Arany(Au) 14 K képtartós kinyitható medál rubinnal, jelzett, 3x2,5 cm, bruttó: 5 g 1580348
19106
296
30000
Jewellery
Arany(Au) 14 K gyűrű ametiszt kővel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,3 g
1580347
19107
296
30000
Jewellery
Arany(Au) 14 K gyűrű egy apró kővel díszítve, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,6 g 1580324
19108
296
Jewellery
Arany(Au) 14K gránátköves fülbevaló, jelzett, 2x1 cm, bruttó: 3,6 g 1580344
19109
296
36000
Jewellery
Arany(Au) 14 K gyűrű apró kövekkel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,8 g
1579673
19110
296
100000
Jewellery
14K arany óralánc / 14 C gold clock chain 18,7g
1579630
19111
296
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc szűz csillagjegyes ezüst(Ag) medállal, jelzett, h: 53 cm, nettó: 9,3 g 1579639
19112
296
Jewellery
Ezüst(Ag) karlánc, jelzett, h: 20 cm, nettó: 7 g 1579970
19113
296
30000
Jewellery
Zenith ezüst (Ag.) tokos zsebóra, niello díszítése erősen kopott, működik, jelzett, számlapon alig látható hajszál repedéssel
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF