Juwelen Zahl der Lose: 127
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1577239
19114
296
Jewellery
cca 1890 ezüst (Ag.) mini pad, poncolt, jelzett, mesterjeggyel, h:4,5 cm, nettó:18 g 1580654
19115
296
Jewellery
Ezüst (Ag.) mandzsetta ónixszal, jelzett, bruttó: 4 g 1580651
19116
296
Jewellery
Ezüst (Ag.) borostyán köves gyűrű, méret: 51, bruttó:8 g 1580655
19117
296
26000
Jewellery
Arany (14K) fülbevaló cirkón kővel, egyik kis kő hiányzik, jelzett, bruttó: 3 g
1580657
19118
296
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, jelzett, méret:52, nettó:4 g
1580658
19119
296
Jewellery
cca 1900 ezüst (Ag.) bross, kézzel festett gyöngyházzal, jelzés nélkül, egy csiszolt kő hiányzik, 3×3 cm, bruttó:10 g 1581569
19120
296
Jewellery
Ezüst (Ag.) fűszeres kiskanál, jelzett, h:11 cm, nettó:12 g 1479413
19121
296
48000
Jewellery
Arany(Au) 10K karkötő, jelzett(Italy), h: 20 cm, kopásnyomokkal, nettó: 12,4 g
1555661
19122
296
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) Omega zsebóra, jelzett, működik, bruttó 70,9 g
1580656
19123
296
17000
Jewellery
Ezüst (Ag.) monogramos teás kanál ( 6db), jelzett, h:14 cm nettó:166 g 1579421
19124
296
22000
Jewellery
Ezüst(Ag) monogramos, koronás teáskanál, jelzett, h: 16 cm, nettó: 202 g
1579498
19125
296
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca, sérült zománc díszítéssel, 7,5×11 cm, nettó:148 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF