Juwelen

Zahl der Lose: 127

cca 1890 ezüst (Ag.) mini pad, poncolt, jelzett, mesterjeggyel, h:4,5 cm, nettó:18 g
19114.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Ezüst (Ag.) mandzsetta ónixszal, jelzett, bruttó: 4 g
19115.

Rufpreis:
2 800 HUF
14

Ezüst (Ag.) borostyán köves gyűrű, méret: 51, bruttó:8 g
19116.

Rufpreis:
5 000 HUF

Arany (14K) fülbevaló cirkón kővel, egyik kis kő hiányzik, jelzett, bruttó: 3 g
19117.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag.) gyűrű, jelzett, méret:52, nettó:4 g
19118.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 ezüst (Ag.) bross, kézzel festett gyöngyházzal, jelzés nélkül, egy csiszolt kő hiányzik, 3×3 cm, bruttó:10 g
19119.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag.) fűszeres kiskanál, jelzett, h:11 cm, nettó:12 g
19120.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Arany(Au) 10K karkötő, jelzett(Italy), h: 20 cm, kopásnyomokkal, nettó: 12,4 g
19121.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Ezüst (Ag.) Omega zsebóra, jelzett, működik, bruttó 70,9 g
19122.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (Ag.) monogramos teás kanál ( 6db), jelzett, h:14 cm nettó:166 g
19123.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Ezüst(Ag) monogramos, koronás teáskanál, jelzett, h: 16 cm, nettó: 202 g
19124.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Ezüst (Ag.) cigarettatárca, sérült zománc díszítéssel, 7,5×11 cm, nettó:148 g
19125.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF