Tétel

Katalognummer:

19113.
Beendet 296. Fernauktion
Juwelen

Rufpreis:

30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD

Beschreibung:

Zenith ezüst (Ag.) tokos zsebóra, niello díszítése erősen kopott, működik, jelzett, számlapon alig látható hajszál repedéssel

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván