Bücher: Religion

Zahl der Lose: 62

15813.

Rufpreis:
1 000 HUF

15814.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fehérváry Margit: Isten békéje. Bp., 1940, Korda Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15815.

Rufpreis:
800 HUF

15816.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bőle Kornél: Árpád-házi Szent Margit. Bp., 1944, Stephaneum-ny, 184 p.+ 62 t. Kiadói papírkötés, feket-fehér illusztrációkkal.
15817.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Med. Hynek R. W.: Krisztus kínhalála a modern orvosi tudomány világánál. Fordította Czékus Géza. Bp., 1937, Korda Rt. Kiadói papírkötésben.
15818.

Rufpreis:
1 200 HUF

15819.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ludwig Abelly: Das Leben des heiligen Vincenz von Paul IV. Regensburg, 1860, Friedrich Pustet. Aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, német nyelven./ Leather-binding, in German language.
15820.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nogáll János: Szent halmok. Épületes könyvtár III. könyv. Pest, 1863, Első Magyar Egyesületi Könyvnyomda (Fanta és társai). Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült előzéklappal, és címlappal, foltos lapokkal.
15821.

Rufpreis:
2 000 HUF

15822.

Rufpreis:
1 800 HUF

P. Szalóczy Pelbárt: Az elmélyülés napjai. Budapest, 1942, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, laza fűzéssel.
15823.

Rufpreis:
1 800 HUF

15824.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF