Ludwig Abelly: Das Leben des heiligen Vincenz von Paul IV. Regensburg,... https://www.darabanth.com/de/296-Fernauktion/296.0/Erlesene-Lose-und-Sammlungen-der-Auktion/Bucher-Religion~41/Ludwig-Abelly-Das-Leben-des-heiligen-Vincenz-von-Paul-IV-Regensburg-1860-Friedrich-Pustet-Arany~II1559699
1559699
15820
296
Books: Religion
Rufpreis:
1 600 HUF 4,34 EUR , 5,00 USD
Beschreibung: Ludwig Abelly: Das Leben des heiligen Vincenz von Paul IV. Regensburg, 1860, Friedrich Pustet. Aranyozott egészbÅ‘r-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borÃtóval, volt könyvtári példány, német nyelven./ Leather-binding, in German language.
: tánczos_gábor