Bücher: Religion

Zahl der Lose: 62

15801.

Rufpreis:
800 HUF

15802.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

15803.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

15804.

Rufpreis:
5 000 HUF

Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái. 1., 4-8., 10-16. köt., összesen 13 köt. Bp., é. n., Szent István Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.
15805.

Rufpreis:
5 000 HUF

Simon Róbert: Korán -  A Korán világa. Bp., 1994, Helikon Kiadó. Aranyozott kiadói műbőr kötésben, műanyag védőborítóval.
15806.

Rufpreis:
1 000 HUF

"Glaup..." evangélikus imáskönyv, szláv nyelven. Pest, 1848, Landerer és Heckenast. Kiadói félbőr kötésben, sérült állapotban.
15807.

Rufpreis:
1 000 HUF

The Hungarian Lutheran Church of Today. Lund, 1947, Carl Bloms Boktryckeri. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban / paper binding, little damaged condition
15808.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gerencsér István: A filozófus Pázmány. Palaestra Calasanctiana. Bp., 1937, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval, de egyébként jó állapotban.
15809.

Rufpreis:
2 800 HUF

15810.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar Katolikus Almanach. II. évf. Szerk.: Gerevich Tibor, Leopold Antal, Zsembery István. Kiadja Országos Katolikus Szövetség. Bp., 1928, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.
15811.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr. Friedrich Schulze: Deutsche Bibeln vom ältesten Bibeldruck bis zur Lutherbibel. Leipzig, 1934, Bibliographisches Institut. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes illusztrációkkal, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
15812.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF