https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 77
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1578271
15590
296
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Jeans, James: A csillagos ég titkai. Bp., 1937, Dante. Kiadói egészvászon kötés, első lapok sarka hiányzik, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1329153
15591
296
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Sajó Elemér, Trummer Árpád (szerk.): A Magyar szikesek. Különös tekintettel vízgazdálkodás útján való hasznosításukra. Budapest, 1934, Pátria. Foltos kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1556916
15592
296
0
1600
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Orvosi talányok enciklopédiája. Georges M. Gould és Walter L. Pyle Anomáliák és különlegességek az orvostudományban című 1896-ban kiadott művének adaptációja. h. n., é. n., Euro Direct Service Kft. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1485044
15593
296
0
1600
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Fülöp József: Az ásványi nyersanyagok története Magyarországon. Bp., 1984, Műszaki. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1535274
15594
296
0
1400
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
T. Tóth Sándor: Az erdélyi matematika történetéből. Kolozsvár, 2004, Kriterion. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1535255
15595
296
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
2 db Bolyai-könyv: Bibliographia Bolyaiana 1831-1960. A Bolyai-geometria szakirodalának jegyzéke. Összeáll.: Pálffy Ilona - Pálffy Miklós. Bp., 1962, OSzK (Új bibliográfiai füzetek 5.). Papírkötésben, jó állapotban.; Fráter Jánosné: A Bolyai-gyűjtemény (K 22-K 30). Bp., 1968, MTAK Könyvtára (A MTAK Könyvtára Kézirattárának katalógusai 4.). Szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1335777
15596
296
0
1400
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - ösztön - sors. Első kiadás. Bp., 1948, Új Idők Irod. Int. 286 p. 8 t. Számos szövegközti ábrával. Kiadói félvászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1018261
15597
296
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth Boldizsár dr.: A gyakorló orvos orthopaediája. 111 szövegközti ábrával és 16 műmelléklettel. Budapest, 1930, Orvosi Hetilap Kiadása.
Das Lot is nicht erreichbar
1500401
15598
296
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Mérey Gyula: Mennyiségtan. A leánygimnéziumok, leányliceumok és leánykollégiumok II-III. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés, megviselt állapotban, kissé kopottas borítóval, sérült kötéssel, ceruzás bejegyzésekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
1500362
15599
296
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Szekér Dalma: A csecsemő- és gyermekkor betegségeink pathologiája és therápiája különös tekintettel a differentialis diagnosisra orvosok és orvostanhallgatók számára. [Szeged], 1928, Szerzői kiadás. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval. 1251669
15600
296
0
5000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1939. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1220408
15601
296
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Egedy Elemér: Műtéti előkészítés és utókezelés (Belorvosi szempontból). Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. 163 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse