Dr. Takács János, Belák Erzsébet: Egységes orvosi latin nyelvkönyv. I. éves általános orvos, és fogorvostanhallgatók részére. Bp., 1996, Semmelweis Orvostudományi Egyetem. Kiadói papírkötés.
Jánossy Lajos: A valószínűségelmélet alapjai és néhány alkalmazása különös tekintettel a mérési eredmények kiértékelésére. Bp., 1967, Tankönyvkiadó. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
Artur Fürst, Alexander Moszkowski: Az élő világ csodái. Fordította: Dr. Fülöp Zsigmond. Bp., é.n.,Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, és borítóval, kissé sérült fűzéssel, hiányos ex libris-szel.
Bommeli, R.: Die Geschichte der Erde I. Wie Berg und Tal entstehen. Kurzer Abriß der dynamischen Geologie. Stuttgart, 1911, I. H. W. Dietz (Kleine Bibliothek 15.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.