https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 110

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vicente Blasco Ibánez: Argentina y sus grandezas. Madrid, 1910, La Editorial Espanola Americana. Kiadói aranyozott egészbőrkötésben. Széleinél kopottas, egyébként jó állapotú kötet. Érvénytelen könyvtári pecséttel. 32x24 cm.
1
15275.

Vicente Blasco Ibánez: Argentina y sus grandezas. Madrid, 1910, La Editorial Espanola Americana. Kiadói aranyozott egészbőrkötésben. Széleinél kopottas, egyébként jó állapotú kötet. Érvénytelen könyvtári pecséttel. 32x24 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. II. köt. Bp., 1943, Franklin. Jó állapotú, kiadói félbőrkötésben,
1
15276.

Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. II. köt. Bp., 1943, Franklin. Jó állapotú, kiadói félbőrkötésben,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lukinich Imre (szerk.): Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Budapest, 1943, Franklin-Társulat. Kiadói félbőrkötésben, 574+522 p. A kiadói borítója és a gerince sérült, foltos, viseltes. A II. kötetről leszakadt a borító gerince, de a könyvtest  egyben van. A második könyv címoldala szakadt.
1
15277.

Lukinich Imre (szerk.): Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Budapest, 1943, Franklin-Társulat. Kiadói félbőrkötésben, 574+522 p. A kiadói borítója és a gerince sérült, foltos, viseltes. A II. kötetről leszakadt a borító gerince, de a könyvtest egyben van. A második könyv címoldala szakadt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ehrenrettung Gregor des Siebenten II. aus den glänzendsten Zeugnissen, vieler, und ansehnlichster Zeitgenossen, gegen wenige, sehr unrichtige und verleumderische Skribenten seiner Zeit. Von einem Verehrer Gregorns. Preßburg, 1786. Korabeli papírkötésben.
1
15278.

Ehrenrettung Gregor des Siebenten II. aus den glänzendsten Zeugnissen, vieler, und ansehnlichster Zeitgenossen, gegen wenige, sehr unrichtige und verleumderische Skribenten seiner Zeit. Von einem Verehrer Gregorns. Preßburg, 1786. Korabeli papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Virág Benedek: Magyar századok III. kötet Pest, 1862, Heckenast, 191 p. Kiadói kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.
1
15279.

Virág Benedek: Magyar századok III. kötet Pest, 1862, Heckenast, 191 p. Kiadói kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Balla Antal: Az északamerikai Egyesült Államok története. Bp., Müller Károly kiadás.
1
15280.

Dr. Balla Antal: Az északamerikai Egyesült Államok története. Bp., Müller Károly kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dávid Antal: Bábel és Assur I. Történet. Szent István könyvek 32. Bp., 1926, Szent-István Társulat. Kiadói papírkötés, térképpel illusztrálva. Jó állapotban.
1
15281.

Dávid Antal: Bábel és Assur I. Történet. Szent István könyvek 32. Bp., 1926, Szent-István Társulat. Kiadói papírkötés, térképpel illusztrálva. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gelléri Mór: Az ezeréves Magyarország multjából és jelenéből. Bp., 1896, Posner Károly Lajos és Fia, 180 p. + 5 t. (színes lith.) Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, a címlapon tulajdonosi névbejegyzések, 159/160 lap szakadt és részben kijár, 161/162. lap és egy lithográfia hiányzik.
1
15282.

Gelléri Mór: Az ezeréves Magyarország multjából és jelenéből. Bp., 1896, Posner Károly Lajos és Fia, 180 p. + 5 t. (színes lith.) Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, a címlapon tulajdonosi névbejegyzések, 159/160 lap szakadt és részben kijár, 161/162. lap és egy lithográfia hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
De WIttné (Guizott Henriette): A keresztes hadak története. Középkori krónikákból. Bp.,é.n., Athenaeum, XII+214 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1
15283.

De WIttné (Guizott Henriette): A keresztes hadak története. Középkori krónikákból. Bp.,é.n., Athenaeum, XII+214 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csonka Emil: A száműzött bíboros. Szekszárd, 1993, Babits Kiadó. Kiadói papírkötésben.
1
15284.

Csonka Emil: A száműzött bíboros. Szekszárd, 1993, Babits Kiadó. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bodon Gabriella: A Bodon család ezeréves története. Putnok, 2004, Gömöri Múzeum és Baráti Köre. Kiadói műbőr kötésben.
1
15285.

Bodon Gabriella: A Bodon család ezeréves története. Putnok, 2004, Gömöri Múzeum és Baráti Köre. Kiadói műbőr kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Féja Géza: Dózsa György. Történelmi tanulmány. Bp., 1939, MEFHOSZ. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
1
15286.

Féja Géza: Dózsa György. Történelmi tanulmány. Bp., 1939, MEFHOSZ. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse