https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 110

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lázár Gyula, dr.: Angolország történelme, a legrégibb időktől az újkorig. I. kötet.  Az ősidőktől II. Edward haláláig 1327-ben. Temesvár, 1892. Szabó Ferenc. 488 p.; Korabeli aranyozott félbőr kötésben, festett élekkel
1
15299.

Lázár Gyula, dr.: Angolország történelme, a legrégibb időktől az újkorig. I. kötet. Az ősidőktől II. Edward haláláig 1327-ben. Temesvár, 1892. Szabó Ferenc. 488 p.; Korabeli aranyozott félbőr kötésben, festett élekkel

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Walter Pater: Görög tanulmányok. Fordította Kőszegi László. Budapest, 1914, MTA. Modern félvászon kötés, Padányi Gulyás Gábor ex libris pecsétjével.
1
15300.

Walter Pater: Görög tanulmányok. Fordította Kőszegi László. Budapest, 1914, MTA. Modern félvászon kötés, Padányi Gulyás Gábor ex libris pecsétjével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az Zenth Paal leueley magyar nyeluen. Epistolae Pauli lingva Hvngarica donatae. 1884, Franklin Társulat. A 16. századi eredeti kiadás betűhív újrakiadása. Iniciálékkal és metszetettekkel gazdagon illusztrálva. Újrakötve, közepes állapotban.
1
15301.

Az Zenth Paal leueley magyar nyeluen. Epistolae Pauli lingva Hvngarica donatae. 1884, Franklin Társulat. A 16. századi eredeti kiadás betűhív újrakiadása. Iniciálékkal és metszetettekkel gazdagon illusztrálva. Újrakötve, közepes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gróf Bethlen Miklós önéletírása. Bevezette és sajtó alá rendezte Tolnai Gábor. Magyar Száadok. Bp., é.n., Ardói Könyvkiadó, XXXII+623 p. Átkötött modern félvászon-kötés, az előzéklap és az azt követő kép kissé foltos, egyébként jó állapotban.
1
15302.

Gróf Bethlen Miklós önéletírása. Bevezette és sajtó alá rendezte Tolnai Gábor. Magyar Száadok. Bp., é.n., Ardói Könyvkiadó, XXXII+623 p. Átkötött modern félvászon-kötés, az előzéklap és az azt követő kép kissé foltos, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes történelmi könyvek, 2 db:  Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászonkötésben. Jó állapotban. Kovács Gergely: Fogadd a koronát! Károly magyar király hitvalló élete. Bp., 2004, Új Ember. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15303.

Vegyes történelmi könyvek, 2 db: Gonda Imre, Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászonkötésben. Jó állapotban. Kovács Gergely: Fogadd a koronát! Károly magyar király hitvalló élete. Bp., 2004, Új Ember. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sárközi Zoltán: Az erdélyi szászok 1848-1849-ben. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Értekezések a Történeti Tudományok Köréből 74. Kiadói papírkötésben.
1
15304.

Sárközi Zoltán: Az erdélyi szászok 1848-1849-ben. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Értekezések a Történeti Tudományok Köréből 74. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Csatáry György: Levéltári kalászatok. Ungvár-Budapest, 1993, Intermix Kiadó. Kárpátaljai Magyar Könyvek 21., Kiadói papírkötésben.
1
15305.

Csatáry György: Levéltári kalászatok. Ungvár-Budapest, 1993, Intermix Kiadó. Kárpátaljai Magyar Könyvek 21., Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Vofkori László: Erdély társadalom- és gadaságföldrajza. Nyíregyháza, 1994, Stúdium Kiadó. Kiadói papírkötésben. 7 db térkép melléklettel.
1
15306.

Dr. Vofkori László: Erdély társadalom- és gadaságföldrajza. Nyíregyháza, 1994, Stúdium Kiadó. Kiadói papírkötésben. 7 db térkép melléklettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arthur E. Imhof: Elveszített világok. Hogyan gyűrték le eleink a mindennapokat - és miért boldogulunk mi ezzel oly nehezen... Budapest, 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötésben.
1
15307.

Arthur E. Imhof: Elveszített világok. Hogyan gyűrték le eleink a mindennapokat - és miért boldogulunk mi ezzel oly nehezen... Budapest, 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Horvát István: Pest szabad királyi városnak régi Ofen német nevéről. Pest, 1810, Trattner Mátyás, 63 p. Átkötött modern félvászon-kötés, megviselt állapotban, a címlapon bejegyzéssel,  tintafolttal, viseltes, rongyos lapszélekkel, de a szöveg épp, olvasható és hiánytalan.
1
15308.

Horvát István: Pest szabad királyi városnak régi Ofen német nevéről. Pest, 1810, Trattner Mátyás, 63 p. Átkötött modern félvászon-kötés, megviselt állapotban, a címlapon bejegyzéssel, tintafolttal, viseltes, rongyos lapszélekkel, de a szöveg épp, olvasható és hiánytalan.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Francois Fejtö: La tragédie hongroise. Paris, é.n. (1956), Pierre Horay. Jean-Paul Sartre előszavával Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, francia nyelven./ Paperbinding, in french language.
1
15309.

Francois Fejtö: La tragédie hongroise. Paris, é.n. (1956), Pierre Horay. Jean-Paul Sartre előszavával Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, francia nyelven./ Paperbinding, in french language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gotaisches genealogisches Taschenbuch der gräflichen häuser aus das Jahr 1860. Gotha, 1860, Justus Perthes, 996 p. 33. évfolyam. Kiadói egészvászon kötés. Német nyelvű genealógiai munka, az elülső kötéstábla elvált a gerincnél. / Linen-binding, in german language. The cover is damaged.
1
15310.

Gotaisches genealogisches Taschenbuch der gräflichen häuser aus das Jahr 1860. Gotha, 1860, Justus Perthes, 996 p. 33. évfolyam. Kiadói egészvászon kötés. Német nyelvű genealógiai munka, az elülső kötéstábla elvált a gerincnél. / Linen-binding, in german language. The cover is damaged.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse