Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 110

Donald Rayfield: Sztálin és hóhérai. A zsarnok, és akik neki gyilkoltak. Bp., 2011, Park. Fordította Makovecz Benjamin. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Újszerű állapotban.
15263.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Perepatits István: A magyar művelődés története I. Ferdinánd korában. A "Magyar Országgyülési Emlékek" alapján. Bp, 1902, "Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt. Kiadói papírborító, kissé szakadt borítóval és gerinccel, a kötése sérült, a fűzése meglazult és a könyvtest részben szétvált.
15264.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fóthy János: Horthyliget a magyar Ördögsziget. Budapest, é-n., Gábor Áron Kiadás. Kiadói karton kötésben
15265.

Rufpreis:
2 000 HUF

15266.

Rufpreis:
800 HUF

15267.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lévai Jenő: Raoul Wallenberg. Harmadik kiadás. Magyar Téka. Volt könyvtári példány. Átkötött félvászon kötés, 327 p. A borítója és a gerince kopott.
15268.

Rufpreis:
1 000 HUF

15269.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15270.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

15271.

Rufpreis:
1 200 HUF

Josef Krása: Rukopisy Václáva IV. Praha, 1974, Odeon. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban, kiadói kartontokban, képekkel gazdagon illusztrálva, cseh nyelven. Jó állapotban. / Linen-binding, in paper cover, in Czech language, in good condition.
15272.

Rufpreis:
1 800 HUF

Meilesteine  der Archäologie. Auf den Spuren der Menschheit. Szerk.: Hans Georg Niemeyer, Rudolf Pörtner. Herrsching, 1987, Pawlak. Kiadói kartonált papírkötés, fotókkal gazdagon illusztrálva, német nyelven. Jó állapotban. / Hardback, in german language, in good condition.
15273.

Rufpreis:
1 200 HUF

Arlette Leroi-Gourhan, J. Allan: Lascaux inconnu. XIIé. supplément á 'Gallia Préhistoire'. Paris, 1979, Editions du Centre National De La Recherche Scientifique. Kiadói kartonált papírkötés, francia nyelven. / Hardback, in french language.
15274.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF