https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 29
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1406251
15499
295
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Béla: A sárgadinnye. Budapest, 1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, valamint műanyag védőfóliában.
Das Lot is nicht erreichbar
1504286
15500
295
0
1800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Szerb Zsigmond: Éljen az élet! A gasztronómia regénye. Bp., é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé viseltes papír védőborítóban. 1508024
15501
295
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vareschi, Volkmar - Krause, Ernst: Der Berg blüht. Erleben und Deutung alpiner-Pflanzen in Wort und Bild. München, 1938, Verlag F. Bruckmann. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1223955
15502
295
0
3200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
A mai otthon. Összeáll. Maria Mathilde Mandl. szerk. Z. Tábori Piroska. Bp., 1928, Dante. 392p. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1406780
15503
295
0
1600
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Kerék Mihály: A magyar földkérdés. Budapest, 1939, Mefhosz Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse