https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 29
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1566565
15487
295
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Randé Jenő: Kóstolagató. Világhírű borok és ételek ínyenc párosítása. Bp., 2001, Axel Springer Kft. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1566144
15488
295
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Macskássy Izolda: Kézikönyv. Kicsi Berta nagyanyám és Édesanyám szép ruhái, ételei, és intelmei. Bp., 2003, Bookmaker. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1570680
15489
295
0
1800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
4 db paleo szakácskönyv: Paleo sósak. Paleo torták és desszertek. Paleo sületlenségek. h.n., 2014, Calendula Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Pár perc könyha. Paleolit sütemények. Bp., 2015. Wexy-Nova Kft.
Das Lot is nicht erreichbar
1570695
15490
295
0
1800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
A Mayo Klinika diétája. Bp. 2010, Vince Kiadó. Kiadói papírkötésben. A Mayo Klinika diétja napló. Bp., 2010, Vince Kiadó. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1465276
15491
295
0
4000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Simon Tibor: A magyarországi edényes flóra hatázorója. Bp., 2000, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1503704
15492
295
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1537451
15493
295
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Bodor János: Szobakaktuszok. 88 színes oldal. Kertészkönyvtár. Bp., 2008, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1536968
15494
295
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Rimóczi Imre: Gombaválogató. Bp., 1993, Szépia Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. 1469861
15495
295
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes kertészeti könyvek, 3 db: Mohácsy Mátyás: Gyümölcstermesztés házi-háztáji kertekben. Bp., 1968, Mezőgazdasági Kiadói. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, ragasztásnyomokkal. Horváth Sándor: Szőlő a házikertben. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. Oláh Sándor: A családi ház kertje. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1539102
15496
295
0
3000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes gasztronómiai tétel, 5 db: 1977 HungaroHotels Gasztronómia. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 28 p.. Kiadói tűzött papírkötés. 1977 HungaroHotels Gasztronómia 1977./2. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 30 p. Kiadói tűzött papírkötés, kopottas borítóval. 1978 HungaroHotels Gasztronómia 1978./1. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 26 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé szakadt borítóval, a borító hátoldalán jegyzetekkel. 1980 Kalkulátorok kézikönyve. Összeállította: Koltai Lajosné. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 55 p. Kiadói papírkötés, viseltes, szakadozott borítóval. 1969 Számtáblázat a melegkonyhai ételadaok gyors és áttekinthető ellenőrzéséhez.
Das Lot is nicht erreichbar
1469844
15497
295
0
1400
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes kertészeti könyvek a Kincses Könyvek sorozatból, 2 db: Jeszenszky Árpád: Zöldségfélék korai termesztése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozot és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a kötése sérült. Dr. Erdélyi Tibor, Tengerdi János: Permezetés, porozás. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, egy-két helyen tollal aláhúzás.
Das Lot is nicht erreichbar
1503765
15498
295
0
2000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Anghi Géza, Faluba Zoltán, Potzta Imre, Woynarovich Elek: Méhészet, selyemhernyó-, hal-, nyúl-, és prémesállattenyésztés. Ezüstkalászos tanfolyamok tankönyvei. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse