https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 29

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Dr. Randé Jenő: Kóstolagató. Világhírű borok és ételek ínyenc párosítása. Bp., 2001, Axel Springer Kft. Kiadói papírkötés.
1
15487.

Dr. Randé Jenő: Kóstolagató. Világhírű borok és ételek ínyenc párosítása. Bp., 2001, Axel Springer Kft. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Macskássy Izolda: Kézikönyv. Kicsi Berta nagyanyám és Édesanyám szép ruhái, ételei, és intelmei. Bp., 2003, Bookmaker. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15488.

Macskássy Izolda: Kézikönyv. Kicsi Berta nagyanyám és Édesanyám szép ruhái, ételei, és intelmei. Bp., 2003, Bookmaker. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
4 db paleo szakácskönyv: Paleo sósak. Paleo torták és desszertek. Paleo sületlenségek. h.n., 2014,  Calendula Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.  Pár perc könyha. Paleolit sütemények. Bp., 2015. Wexy-Nova Kft.
1
15489.

4 db paleo szakácskönyv: Paleo sósak. Paleo torták és desszertek. Paleo sületlenségek. h.n., 2014, Calendula Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Pár perc könyha. Paleolit sütemények. Bp., 2015. Wexy-Nova Kft.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Mayo Klinika diétája. Bp. 2010, Vince Kiadó. Kiadói papírkötésben. A Mayo Klinika diétja napló. Bp., 2010, Vince Kiadó. Kiadói papírkötésben.
1
15490.

A Mayo Klinika diétája. Bp. 2010, Vince Kiadó. Kiadói papírkötésben. A Mayo Klinika diétja napló. Bp., 2010, Vince Kiadó. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Simon Tibor: A magyarországi edényes flóra hatázorója. Bp., 2000, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban.
1
15491.

Simon Tibor: A magyarországi edényes flóra hatázorója. Bp., 2000, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Jó állapotban.
1
15492.

Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bodor János: Szobakaktuszok. 88 színes oldal. Kertészkönyvtár. Bp., 2008, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15493.

Bodor János: Szobakaktuszok. 88 színes oldal. Kertészkönyvtár. Bp., 2008, Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Rimóczi Imre: Gombaválogató. Bp., 1993, Szépia Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1
15494.

Dr. Rimóczi Imre: Gombaválogató. Bp., 1993, Szépia Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes kertészeti könyvek, 3 db: Mohácsy Mátyás: Gyümölcstermesztés házi-háztáji kertekben. Bp., 1968, Mezőgazdasági Kiadói. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, ragasztásnyomokkal.  Horváth Sándor: Szőlő a házikertben. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés.  Oláh Sándor: A családi ház kertje. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
1
15495.

Vegyes kertészeti könyvek, 3 db: Mohácsy Mátyás: Gyümölcstermesztés házi-háztáji kertekben. Bp., 1968, Mezőgazdasági Kiadói. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, ragasztásnyomokkal. Horváth Sándor: Szőlő a házikertben. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. Oláh Sándor: A családi ház kertje. Bp., 1967, Mezőgazdasági Kiadó. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes gasztronómiai tétel, 5 db:  1977 HungaroHotels Gasztronómia. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 28 p.. Kiadói tűzött papírkötés.  1977 HungaroHotels Gasztronómia 1977./2. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 30 p. Kiadói tűzött papírkötés, kopottas borítóval. 1978 HungaroHotels Gasztronómia 1978./1. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 26 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé szakadt borítóval, a borító hátoldalán jegyzetekkel. 1980 Kalkulátorok kézikönyve. Összeállította: Koltai Lajosné. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 55 p. Kiadói papírkötés, viseltes, szakadozott borítóval.  1969 Számtáblázat a melegkonyhai ételadaok gyors és áttekinthető ellenőrzéséhez.
1
15496.

Vegyes gasztronómiai tétel, 5 db: 1977 HungaroHotels Gasztronómia. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 28 p.. Kiadói tűzött papírkötés. 1977 HungaroHotels Gasztronómia 1977./2. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 30 p. Kiadói tűzött papírkötés, kopottas borítóval. 1978 HungaroHotels Gasztronómia 1978./1. Összeállította Proháczik János. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 26 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé szakadt borítóval, a borító hátoldalán jegyzetekkel. 1980 Kalkulátorok kézikönyve. Összeállította: Koltai Lajosné. Bp., HungaroHotels Vendéglátó és Szálloda üzemeltetési osztály, 55 p. Kiadói papírkötés, viseltes, szakadozott borítóval. 1969 Számtáblázat a melegkonyhai ételadaok gyors és áttekinthető ellenőrzéséhez.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes kertészeti könyvek a Kincses Könyvek sorozatból, 2 db:  Jeszenszky Árpád: Zöldségfélék korai termesztése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozot és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a kötése sérült.  Dr. Erdélyi Tibor, Tengerdi János: Permezetés, porozás. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, egy-két helyen tollal aláhúzás.
1
15497.

Vegyes kertészeti könyvek a Kincses Könyvek sorozatból, 2 db: Jeszenszky Árpád: Zöldségfélék korai termesztése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozot és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a kötése sérült. Dr. Erdélyi Tibor, Tengerdi János: Permezetés, porozás. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, egy-két helyen tollal aláhúzás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Anghi Géza, Faluba Zoltán, Potzta Imre, Woynarovich Elek: Méhészet, selyemhernyó-, hal-, nyúl-, és prémesállattenyésztés. Ezüstkalászos tanfolyamok tankönyvei. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
15498.

Anghi Géza, Faluba Zoltán, Potzta Imre, Woynarovich Elek: Méhészet, selyemhernyó-, hal-, nyúl-, és prémesállattenyésztés. Ezüstkalászos tanfolyamok tankönyvei. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse