Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

Uhrin Benedek két könyve:  Elnézést kérek, ez kabaré. Győr, 1993, Széchényi Nyomda, Szerzői kiadás. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. A római táncmulatság. Győr, 1991, Széchényi Nyomda, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15890.

Rufpreis:
1 600 HUF

15891.

Rufpreis:
800 HUF

15892.

Rufpreis:
800 HUF

Katrin Holland: Egyedül... Mindörökké! Fordította Gáspár Miklós. Bp., 1941, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.
15893.

Rufpreis:
1 000 HUF

Swift: Gulliver utazásai. Ifjúsági kiadás. Fordította Dávid Marigt. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóivállalat Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval.
15894.

Rufpreis:
1 000 HUF

15895.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Fodor Nándor: A dakotai kísértetirtó és egyéb riporter-kalandok Amerikában. Tolnai regénytára. Bp., [1927], Tolnai.
15896.

Rufpreis:
800 HUF

15897.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gogolák Lajos: Pánszlávizmus. 'Kék Könyvek' Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval és kissé viseltes gerinccel.
15898.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Petőfi Társaság költőinek antológiája. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötés.
15899.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cseres Tibor: Őseink kertje, Erdély. Bp., 1990, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás.
15900.

Rufpreis:
1 200 HUF

A szegények orvosa: Batthyány-Strattmann László. Eisenstadt (Kismarton), 1987, Prugg Verlag. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
15901.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF