https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 369
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1538675
15890
295
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Uhrin Benedek két könyve: Elnézést kérek, ez kabaré. Győr, 1993, Széchényi Nyomda, Szerzői kiadás. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. A római táncmulatság. Győr, 1991, Széchényi Nyomda, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
Das Lot is nicht erreichbar
1336669
15891
295
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Karinthy Frigyes: Gyilkosok. Elbeszélések. Bp., 1949. Új Idők. 208 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
Das Lot is nicht erreichbar
1337048
15892
295
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Földes Géza: Három úrfi. Székely falusi történet. Bp., é.n., Lőrincz Ernő. Kiadói félvászonkötésben, a felső részen kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1504139
15893
295
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Katrin Holland: Egyedül... Mindörökké! Fordította Gáspár Miklós. Bp., 1941, Nova Irodalmi Intézet. Kiadói félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1504298
15894
295
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Swift: Gulliver utazásai. Ifjúsági kiadás. Fordította Dávid Marigt. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóivállalat Rt. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1339136
15895
295
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Clementis Ervin A Vezutvtól a Dunapartig, Rege Könyvkiadó, Budapest, 190 oldal, kemény papírkötés,15x21 cm. Állapota: a gerince sérült, hiányzik, de a könyv egyben van.
Das Lot is nicht erreichbar
1505251
15896
295
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Fodor Nándor: A dakotai kísértetirtó és egyéb riporter-kalandok Amerikában. Tolnai regénytára. Bp., [1927], Tolnai.
Das Lot is nicht erreichbar
1571087
15897
295
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Ferenc:Kis hármaskönyv I., és III. kötet. Elbeszélések. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, és gerinccel, az első kötet elülső előzéklapja lyukas.
Das Lot is nicht erreichbar
1570920
15898
295
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gogolák Lajos: Pánszlávizmus. 'Kék Könyvek' Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval és kissé viseltes gerinccel. 1570689
15899
295
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A Petőfi Társaság költőinek antológiája. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1553840
15900
295
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Cseres Tibor: Őseink kertje, Erdély. Bp., 1990, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás.
Das Lot is nicht erreichbar
1553898
15901
295
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A szegények orvosa: Batthyány-Strattmann László. Eisenstadt (Kismarton), 1987, Prugg Verlag. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse