Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 369

Vegyes könyv tétel, 3 db:  Paskándi Géza: Beavatkozás. Kolozsvár, 1974, Dacia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Simon István: Gyönyörű terhem. Bp., 1979, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Richard Bradford: Oly távol az ég. Fordította Dezsényi Katalin. Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
16154.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes könyvtétel, 5 db:  K.B. Rottring, Stanley Steel: A Sittes bosszúja. Bp., 2005, Első Magyar Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés.  Alföldi Bálint: G6h6. Bp., é.n., Scolar. Kiadói papírkötés. Gyulai József: Ifjan-éretten-éltesen. 80 kérdés-válasz közel nyolc évtizedről. Beszélgetőtárs Tóth László. Miskolc-Bp., 2012, Technika Alapítvány. Kiadói papírkötés, CD-vel. Sziebig Tímea: Péterek könyve. Bp., 2007, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.  Marcella D'Orta: Rómeó alulról jegyezte el Júliát. Fordította Magyarósi Gizella. Bp., 2008, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16155.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kis szindarabok gyermekelőadásokra. Forgó Bácsi Könyvtára. Bp., 1893, Athenaeum. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon (Gottermayer N. könyvkötő-féle)-kötésben, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel. Dumtsa Jenő (1838-1917) szentendre első polgármestereinek névbejegyzésével.
16156.

Rufpreis:
1 600 HUF

16157.

Rufpreis:
2 000 HUF

16158.

Rufpreis:
800 HUF

16159.

Rufpreis:
1 400 HUF

Molnár Ferenc: A gőzoszlop. Bp., 1926, Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. Néhány lap kijár, egyébként jó állapotban.
16160.

Rufpreis:
1 000 HUF

Simon Brown: Feng shui biblia. Útmutató életünk, otthonunk, egészségünk és pénzügyeink jobbításához. Fordította Hollósy Éva. Pécs, 2008, Alexandra. Kiadói papírkötés.
16161.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vargha Damján: A rodostói fejedelem. Pécs, 1935, Maurinum. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik. II. Rákóczi Ferenc halálának 200 éves évfordulója alkalmából. A szerző által dedikált.
16162.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF