Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 369
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1524020
16154
295
Vegyes könyv tétel, 3 db: Paskándi Géza: Beavatkozás. Kolozsvár, 1974, Dacia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Simon István: Gyönyörű terhem. Bp., 1979, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban. Richard Bradford: Oly távol az ég. Fordította Dezsényi Katalin. Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1977, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
1552628
16155
295
Vegyes könyvtétel, 5 db: K.B. Rottring, Stanley Steel: A Sittes bosszúja. Bp., 2005, Első Magyar Könyvkiadó Kft. Kiadói papírkötés. Alföldi Bálint: G6h6. Bp., é.n., Scolar. Kiadói papírkötés. Gyulai József: Ifjan-éretten-éltesen. 80 kérdés-válasz közel nyolc évtizedről. Beszélgetőtárs Tóth László. Miskolc-Bp., 2012, Technika Alapítvány. Kiadói papírkötés, CD-vel. Sziebig Tímea: Péterek könyve. Bp., 2007, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal. Marcella D'Orta: Rómeó alulról jegyezte el Júliát. Fordította Magyarósi Gizella. Bp., 2008, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1543020
16156
295
Kis szindarabok gyermekelőadásokra. Forgó Bácsi Könyvtára. Bp., 1893, Athenaeum. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon (Gottermayer N. könyvkötő-féle)-kötésben, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel. Dumtsa Jenő (1838-1917) szentendre első polgármestereinek névbejegyzésével. 1503397
16157
295
1552635
16158
295
1552588
16159
295
1528580
16160
295
Molnár Ferenc: A gőzoszlop. Bp., 1926, Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. Néhány lap kijár, egyébként jó állapotban.
1497127
16161
295
Simon Brown: Feng shui biblia. Útmutató életünk, otthonunk, egészségünk és pénzügyeink jobbításához. Fordította Hollósy Éva. Pécs, 2008, Alexandra. Kiadói papírkötés.
1553976
16162
295
Vargha Damján: A rodostói fejedelem. Pécs, 1935, Maurinum. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik. II. Rákóczi Ferenc halálának 200 éves évfordulója alkalmából. A szerző által dedikált.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF