Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 126

1986. "40 éves a Malév" Br emlékplakett (77mm) T:2
30575.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1989. "Emlékül" aranyozott, ezüstözött fém ÁPV látogatói emlékérem (42mm) T:1-(PP)
30576.

Rufpreis:
2 400 HUF

1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém, piefort emlékérem tokban (65mm) + DN "Országos Testnevelési és Sporthivatal / Magyar Köztársaság" piefort aranyozott Br emlékérem, két férőhelyes fa dísztokban (65mm) T:1-,2(PP) felületi karc, ujjlenyomat
30577.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,35g/0,999/42,5mm) T:PP
30578.

Rufpreis:
5 000 HUF

30579.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

30580.

Rufpreis:
1 800 HUF

30581.

Rufpreis:
1 000 HUF

30582.

Rufpreis:
1 000 HUF

30583.

Rufpreis:
1 000 HUF

30584.

Rufpreis:
1 000 HUF

1994. "125 éves az FM Műszaki Intézet - Gödöllő 1869-1994" Br plakett (68mm) T:2
30585.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1994. "Balassi Bálint halálának 400. évfordulója / Életünket, amellyel sorsunknak tartozunk, fordítsuk a haza üdvére" Br emlékérem. Szign.: FV  T:1
30586.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF