Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1533753
30575
294
3400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1986. "40 éves a Malév" Br emlékplakett (77mm) T:2
1539091
30576
294
Numismatik
1989. "Emlékül" aranyozott, ezüstözött fém ÁPV látogatói emlékérem (42mm) T:1-(PP)
1528913
30577
294
Numismatik
1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém, piefort emlékérem tokban (65mm) + DN "Országos Testnevelési és Sporthivatal / Magyar Köztársaság" piefort aranyozott Br emlékérem, két férőhelyes fa dísztokban (65mm) T:1-,2(PP) felületi karc, ujjlenyomat
1561349
30578
294
Numismatik
~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,35g/0,999/42,5mm) T:PP 1267251
30579
294
100
Numismatik
1991. "Máriakeménd '91' - 1939-45" festett porcelán plakett nemzetiszín szalaggal (214mm) T:2 kis ph., ragasztásnyom 1512312
30580
294
Numismatik
1478779
30581
294
Numismatik
1529154
30582
294
Numismatik
1528904
30583
294
Numismatik
1512353
30584
294
Numismatik
1392593
30585
294
500
Numismatik
1994. "125 éves az FM Műszaki Intézet - Gödöllő 1869-1994" Br plakett (68mm) T:2
1528962
30586
294
Numismatik
1994. "Balassi Bálint halálának 400. évfordulója / Életünket, amellyel sorsunknak tartozunk, fordítsuk a haza üdvére" Br emlékérem. Szign.: FV T:1 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF