Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1559597
30479
294
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Andrássy Kurta János (1911-2008) DN "A Magyar Népköztársaság Országgyűlése Budapest" Br emlékérem (70mm) T:2 1533755
30480
294
11000
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942- ) 1981. Motívum, egyoldalas Br plakett (~90mm) T:1-,2
1429850
30481
294
500
Numismatik
Bartos Endre (1930-2006) 1986. "MÉE Bajai Csoport - Baja mezővárosi kiváltságlevelének évfordulója" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 Adamo BA1
1559778
30482
294
Numismatik
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1902. "Samassa József egri érsek pappá szentelésének 50. jubileuma" Br emlékérem (56mm) T:3 ph. Hungary 1902. "50th Jubilee medallion of archbishop Samassa from Eger" Br commemorative medallion. Sign.: Beck Ö. Fülöp (56mm) C:F edge error HP 804. 1444878
30483
294
Numismatik
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Ag és Br emlékérem pár (42,02g/0.640/42,5mm) T:1- kis patina 1530289
30484
294
Numismatik
Bognár György (1944-) 1985. "40 éves a BÁV" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) + DN "BÁV / Szentendrei Emlék" Al emlékérem (32mm) T:1-
1478668
30485
294
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Br emlékérem (42,5mm) T:2 1498619
30486
294
500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1995. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1995" aranyozott Br naptárérem műanyag tokban (42,5mm) T:1- (PP) 1562448
30487
294
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem tokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (65mm) T:1-(PP) 1531828
30488
294
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1980. "XXVIII. International Congress of Physiological Sciences Budapest Hungary July 13-19 1980" XXVIII. Fiziológiai Tudományok Nemzetközi Kongresszusa Budapest Br emlékérem (60mm) T:1-,2
1455081
30489
294
4800
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Ag és Br emlékérem pár (34,55g/0.640/42,5mm) T:1-2 kis patina
1528905
30490
294
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, műanyag tokban T:BU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF