Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 126

1979. "Állami pénzverő - Az első magyar aranypénz emlékére - BUÉK" sárgaréz bélyegérem eredeti MNB tokban (22x27mm) T:1
30563.

Rufpreis:
1 000 HUF

1979. Aranyozott fém naptárérem "Állami Pénzverő" feliratú műanyag tokban T:1
30564.

Rufpreis:
1 000 HUF

1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés" jelzett Ag kitűző (~7,83g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B." jelzett Ag bélyegérem (3,32g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,57g/0.835/22x37mm) a három együtt eredeti, sérült tokban T:2,2- patina
30565.

Rufpreis:
2 800 HUF

1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B." aranyozott, jelzett Ag bélyegérem, műanyag "Állami Pénzverő" feliratú tokban (2,99g/0.835/22x27mm) T:1
30566.

Rufpreis:
1 600 HUF

1980. Aranyozott fém naptárérem "Állami Pénzverő" feliratú műanyag tokban T:1 patina
30567.

Rufpreis:
1 000 HUF

1981. "Majd megvirrad már / 1956 - A szabadságharc 25-ik évfordulója" Br emlékérem (36,5mm) T:2
30568.

Rufpreis:
1 000 HUF

1983. "Esztergom felszabadítója emlékére 1683-1983" 3 klf Br emlékérem (50mm) T:2,2-
30569.

Rufpreis:
2 000 HUF

1983. "Sobieski János lengyel király / Szécsény visszafoglalása emlékére 1683-1983" Br emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:2-
30570.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1983. "Ózd - 50km Gyalogló Magyar Bajnokság" Br plakett (110mm) T:2
30571.

Rufpreis:
1 400 HUF

1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem (0.640), plombált műanyag tokban T:1 patina
30572.

Rufpreis:
3 000 HUF

1985. "A HNF (Hazafias Népfront) VIII. Kongresszusa Budapest" Br nagyalakú plakett fa tokban. Szign.:EM (105mm) T:2
30573.

Rufpreis:
1 000 HUF

1985. "Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából" Ag emlékérem eredeti BÁV műanyag tokban, tanúsítvánnyal (33,87g/0.925/42,5mm) T:1
30574.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF