Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1563361
30563
294
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1979. "Állami pénzverő - Az első magyar aranypénz emlékére - BUÉK" sárgaréz bélyegérem eredeti MNB tokban (22x27mm) T:1 1562630
30564
294
Numismatik
1979. Aranyozott fém naptárérem "Állami Pénzverő" feliratú műanyag tokban T:1 1564487
30565
294
Numismatik
1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés" jelzett Ag kitűző (~7,83g/0.835/21,5mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B." jelzett Ag bélyegérem (3,32g/0.835/22x27mm) + "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - L. Popov - V. Rjumin - V. Kubaszov - Farkas B. / Interkozmosz" jelzett Ag bélyegérem (4,57g/0.835/22x37mm) a három együtt eredeti, sérült tokban T:2,2- patina 1562641
30566
294
Numismatik
1980. "Szovjet-Magyar Közös Űrrepülés - V. Kubaszov - Farkas B." aranyozott, jelzett Ag bélyegérem, műanyag "Állami Pénzverő" feliratú tokban (2,99g/0.835/22x27mm) T:1 1562629
30567
294
Numismatik
1980. Aranyozott fém naptárérem "Állami Pénzverő" feliratú műanyag tokban T:1 patina 1559625
30568
294
Numismatik
1981. "Majd megvirrad már / 1956 - A szabadságharc 25-ik évfordulója" Br emlékérem (36,5mm) T:2 1513134
30569
294
Numismatik
1983. "Esztergom felszabadítója emlékére 1683-1983" 3 klf Br emlékérem (50mm) T:2,2- 1444300
30570
294
500
Numismatik
1983. "Sobieski János lengyel király / Szécsény visszafoglalása emlékére 1683-1983" Br emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:2-
1459551
30571
294
Numismatik
1983. "Ózd - 50km Gyalogló Magyar Bajnokság" Br plakett (110mm) T:2
1427042
30572
294
Numismatik
1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem (0.640), plombált műanyag tokban T:1 patina 1531607
30573
294
Numismatik
1985. "A HNF (Hazafias Népfront) VIII. Kongresszusa Budapest" Br nagyalakú plakett fa tokban. Szign.:EM (105mm) T:2
1457947
30574
294
Numismatik
1985. "Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából" Ag emlékérem eredeti BÁV műanyag tokban, tanúsítvánnyal (33,87g/0.925/42,5mm) T:1
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF