Siklós Albert Ellenponttan. Az egyszerű, a kettős és az utánzó ellenpont (kánon) elmélete. 112 példával. Bp., 1913. Rozsnyai Károly. 107 p. Kiadói papírkötésben, a gerinc felső része hiányos.
Dr. Orosz Rezső: A csecsemő, kisgyermek és iskolásgyermek gondozása. Egészségügyi vezérfonal szülők, s gyermekkel hivatásszerűen foglalkozók részére. Budapest, é.n., Szerzői kiadás. Tizedik kiadás. Modern félvászon kötésben, az előzéklapon ajándékozási sorokkal, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, kissé laza fűzéssel, javított lapokkal, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal.
Totis Béla dr.: Az ifjúság nemi problémái (Levelek fiamhoz). Budapest,é.n., A magyarországi Szociáldemokrata Párt Orvostagjai Szervezetének Kiadása. Újrakötve félvászon kötésben, jó állapotban.
Rhorer László: Physika. Egyetemi és főiskolai hallgatók számára Bp., 1922, Universitas. Számos ábrával. Korabeli félvászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. A gerincét korábban megerősítették.
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban
Burgmann Kézikönyv :Burgmann Feodor Asbest- és tömszelencetömítések gyárainak magyarországi üzemének évkönyve. Bp., 1934, Apor Leó (Tolnai ny.). 192 p. Kiadói kopottas vászonkötésben. Több lap foltos, egy pedig hiányos.