https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 56
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1562518
15520
294
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
A természet ABC-je. Bp., 1995, Reader's Digest Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1562416
15521
294
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Weninger Antal: Szellem és egészség. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Javított gerincű papírkötésben, viseltes borítóval, de belül jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1562411
15522
294
0
1200
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Varázslatos Föld körüli utazás. Vulkánok, vízesések, sivatagok. 2004, Reader's Digest. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 1557867
15523
294
0
5000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Aujeszky Aladár: A baktériumok természetrajza. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat, XV+920 p.+ 5 tábla színes melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kis kopással a gerinc alján. Gottermayer-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1558860
15524
294
0
3000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Fischer-Dückelmann: A nő mint háziorvos. 1-2. köt. Bp., é. n., Révai. Kissé megviselt vászonkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1535274
15525
294
0
1400
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
T. Tóth Sándor: Az erdélyi matematika történetéből. Kolozsvár, 2004, Kriterion. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1338540
15526
294
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Bommeli, R.: Die Geschichte der Erde I. Wie Berg und Tal entstehen. Kurzer Abriß der dynamischen Geologie. Stuttgart, 1911, I. H. W. Dietz (Kleine Bibliothek 15.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1018261
15527
294
0
2000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Horváth Boldizsár dr.: A gyakorló orvos orthopaediája. 111 szövegközti ábrával és 16 műmelléklettel. Budapest, 1930, Orvosi Hetilap Kiadása.
Das Lot is nicht erreichbar
1500401
15528
294
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Mérey Gyula: Mennyiségtan. A leánygimnéziumok, leányliceumok és leánykollégiumok II-III. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés, megviselt állapotban, kissé kopottas borítóval, sérült kötéssel, ceruzás bejegyzésekkel.
Das Lot is nicht erreichbar
1500362
15529
294
0
800
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Szekér Dalma: A csecsemő- és gyermekkor betegségeink pathologiája és therápiája különös tekintettel a differentialis diagnosisra orvosok és orvostanhallgatók számára. [Szeged], 1928, Szerzői kiadás. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1251669
15530
294
0
5000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1939. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1220408
15531
294
0
1000
Books: Natural sciences, Medicine
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Egedy Elemér: Műtéti előkészítés és utókezelés (Belorvosi szempontból). Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. 163 p. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse