Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 56

A természet ABC-je. Bp., 1995, Reader's Digest Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15520.

Rufpreis:
1 000 HUF

Weninger Antal: Szellem és egészség. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Javított gerincű papírkötésben, viseltes borítóval, de belül jó állapotban.
15521.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varázslatos Föld körüli utazás. Vulkánok, vízesések, sivatagok. 2004, Reader's Digest. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15522.

Rufpreis:
1 200 HUF

15523.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fischer-Dückelmann: A nő mint háziorvos. 1-2. köt. Bp., é. n., Révai. Kissé megviselt vászonkötésben.
15524.

Rufpreis:
3 000 HUF

T. Tóth Sándor: Az erdélyi matematika történetéből. Kolozsvár, 2004, Kriterion. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15525.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bommeli, R.: Die Geschichte der Erde I. Wie Berg und Tal entstehen. Kurzer Abriß der dynamischen Geologie. Stuttgart, 1911, I. H. W. Dietz (Kleine Bibliothek 15.).  Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15526.

Rufpreis:
1 000 HUF

15527.

Rufpreis:
2 000 HUF

15528.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Szekér Dalma: A csecsemő- és gyermekkor betegségeink pathologiája és therápiája különös tekintettel a differentialis diagnosisra orvosok és orvostanhallgatók számára. [Szeged], 1928, Szerzői kiadás. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
15529.

Rufpreis:
800 HUF

15530.

Rufpreis:
5 000 HUF

15531.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF