Jánossy Lajos: A valószínűségelmélet alapjai és néhány alkalmazása különös tekintettel a mérési eredmények kiértékelésére. Bp., 1967, Tankönyvkiadó. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
Hreblay Emil: Baromfitenyésztés. (Bp., 1905, Pátria), 209 p. Átkötött kopottas félvászon-kötés, számos szövegközti illusztrációval, rossz állapotban, a címlapja hiányzik, pár helyen a lapokon firka, a hátsó 17 sztl. lev. hiányzik.
Orvosi talányok enciklopédiája. Georges M. Gould és Walter L. Pyle Anomáliák és különlegességek az orvostudományban című 1896-ban kiadott művének adaptációja. h. n., é. n., Euro Direct Service Kft. Kiadói papírkötésben.
Artur Fürst, Alexander Moszkowski: Az élő világ csodái. Fordította: Dr. Fülöp Zsigmond. Bp., é.n.,Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, és borítóval, kissé sérült fűzéssel, hiányos ex libris-szel.
Sobotta, J.: Atlas und Lehrbuch der Histologie und mikroskopischen Anatomie des Menschen. München, 1911, J. F. Lehmann's Verlag (Lehmann's Medizinische Atlanten 9.). Kicsit laza vászonkötésben, jó állapotban.