Karl Miklós: A dűlőutak szorgos népe. Adalékok Muzslya százéves történetéhez. 1890-1990. Újvidék, 1990, Forum - Magyar Szó. Készült 3000 példányban. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, kihajtható térkép melléklettel. Jó állapotban.
Thanhoffer Lajos: Kongó. Orvosi táskával Afrika földjén. Budapest, [1944], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 317 p. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, 224/225 p. oldalakon ceruzás firkával.
Österreichischer Bundesbahnführer für Reise und Touristik 4.: Gesäuse und Erzberggebiet. Szerk.: Biendl, Hans - Sinek, Ludwig. Wien, 1926, Steyrermühl Verlag. Számos fekete-fehér fényképpel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Banse, Ewald: Der arische Orient (Orient II). Eine Länderkunde. Leipzig, 1910, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 279.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Brandenstein, Wilhelm: Führer durch die Granatspitzgruppe. Wien, 1926, Artaria. Átnézeti képpel, térképmelléklettel. Kicsit kopott félvászonkötésben, jó állapotban.
Österreichischer Bundesbahnführer für Reise und Touristik 5.: Salzkammergut, Dachsteingebirge, westliche Totengebirge. Szerk.: Biendl, Hans - Sinek, Ludwig. Wien, 1926, Steyrermühl Verlag. Számos fekete-fehér fényképpel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.