https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 141

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
2 db. német nyelvű útikönyv: Das Land Öberösterreich, Linz, 1930, Hofbuchdruckerei Jos. Feichtingers Erben, német nyelven, 64 p.; Italiens Berge, Venezia, 1933, ENIT, német nyelven, 60 p.
1
15108.

2 db. német nyelvű útikönyv: Das Land Öberösterreich, Linz, 1930, Hofbuchdruckerei Jos. Feichtingers Erben, német nyelven, 64 p.; Italiens Berge, Venezia, 1933, ENIT, német nyelven, 60 p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
1
 
E. Kittl: Festschrift anlasslich des fünfundzwanzigjahrigen Bestandes der Sektion für Naturkunde Österreichischen Touristen-Klubs. Wein, 1906, Der Sektion für Naturkunde Österreichischen Touristen-Klubs, 40 p. Papírkötés. Ünnepi írás az Osztrák Turista Klub Természettudományi Osztályának 25 éves fennállására, német nyelvű. A borítója szétszakadt. A kötése sérült. Ex libris-szel. / Commemorative of twenty-five year anniversary of the Section of Natural Science of Austrian Turist Club, in german language.
1
15109.

E. Kittl: Festschrift anlasslich des fünfundzwanzigjahrigen Bestandes der Sektion für Naturkunde Österreichischen Touristen-Klubs. Wein, 1906, Der Sektion für Naturkunde Österreichischen Touristen-Klubs, 40 p. Papírkötés. Ünnepi írás az Osztrák Turista Klub Természettudományi Osztályának 25 éves fennállására, német nyelvű. A borítója szétszakadt. A kötése sérült. Ex libris-szel. / Commemorative of twenty-five year anniversary of the Section of Natural Science of Austrian Turist Club, in german language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Harald Lange: Island Insel aus Feuer und Eis. Brockhaus 1985. HIbátlan állapotban, tékában / In flawless condition
1
15110.

Harald Lange: Island Insel aus Feuer und Eis. Brockhaus 1985. HIbátlan állapotban, tékában / In flawless condition

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
13
 
Szatmári Gizella: Signs of Remembrance. (Emlékjelek.) Our Budapest. Fordította Farkas Ákos. Bp., 2005, Városháza. Kiadói papírkötés, angol nyelven./ Paperbinding, in English language.
1
15111.

Szatmári Gizella: Signs of Remembrance. (Emlékjelek.) Our Budapest. Fordította Farkas Ákos. Bp., 2005, Városháza. Kiadói papírkötés, angol nyelven./ Paperbinding, in English language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gerő Győző: A Jakováli Haszán Pasa Dzsámi és Múzeum kiállítási vezetője. Janus Pannonius Múzeum Füzetei 16. Pécs, 1979, Janus Pannonius Múzeum. Kiadó papírkötés.
1
15112.

Gerő Győző: A Jakováli Haszán Pasa Dzsámi és Múzeum kiállítási vezetője. Janus Pannonius Múzeum Füzetei 16. Pécs, 1979, Janus Pannonius Múzeum. Kiadó papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tarr László: A délibábok országa. Bp., 1976, Helikon. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.
1
15113.

Tarr László: A délibábok országa. Bp., 1976, Helikon. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Danielisz Endre: Arany-emlékek Nagyszalontán. Tanulmányok dokumentumok. Bp., 1984, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15114.

Danielisz Endre: Arany-emlékek Nagyszalontán. Tanulmányok dokumentumok. Bp., 1984, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Az előszót Mesterházi Lajos, a képek magyarázószövegét Seenger Ervin írta.Bp., 1979, Corvina, Révai Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
1
15115.

Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Az előszót Mesterházi Lajos, a képek magyarázószövegét Seenger Ervin írta.Bp., 1979, Corvina, Révai Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott védőborítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dawid Stenhouse: Glasgow Its municipal undertakings and Enterprises. 1931. 136p. Sok képpel. / With many pictures
1
15116.

Dawid Stenhouse: Glasgow Its municipal undertakings and Enterprises. 1931. 136p. Sok képpel. / With many pictures

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Brunton Paul: India titkai. Fordította: dr. Baktay Ervin. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kissé fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel, fotókkal illusztrált kiadás.
1
15117.

Brunton Paul: India titkai. Fordította: dr. Baktay Ervin. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kissé fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel, fotókkal illusztrált kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karl Angebauer: Ovambo - 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Fordíotta Szirmay Józsefné. Budapest, (1931), Dante Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos, borítóval, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.
1
15118.

Karl Angebauer: Ovambo - 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Fordíotta Szirmay Józsefné. Budapest, (1931), Dante Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos, borítóval, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Handbook to Holland. Tourist Handbooks. London, é.n, Ward, Lock & Co. Hetedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, térképekkel, és fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven./ Linen-binding, in english language. Seventh, revised and enlarged edition.
1
15119.

Handbook to Holland. Tourist Handbooks. London, é.n, Ward, Lock & Co. Hetedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, térképekkel, és fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven./ Linen-binding, in english language. Seventh, revised and enlarged edition.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse