Israel. Les guides "Club Mediterranee". Bp., 1962, Club Mediterranee. Kiadói papírkötés, kihajtható mellékletekkel, fekete-fehér és szövegközti illusztrációkkal, francia nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in French language.
Adolf Friedrich: Ins Innerste Afrika. Lipcse, 1909, Klinkhardt & Biermann, XI+476 p.+ 2 térképpel. Kiadói kissé kopottas illusztrált egészvászon kötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva, német nyelven./ Linen-binding, with a little bit worn cover, in German language.
Peter Freuchen: Meine Gröndländische Jugend. Zürich-Wien-Prag, é.n., Büchergilde Gutenberg. Fekete-fehér fotókkal, és egy kihajtható térképpel illusztrálva. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés./ Linenbinding, with spotty cover, in German language.
Vitéz Feketekúty Bély Dr.: Jugoszlávia magyar szemmel. Kék könyvek 7. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, a gerince némileg sérült.