Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 80

8db-os "Edzett Ifjúságért" kitűző tétel, benne három klf verzióval T:2
31010.

Rufpreis:
1 000 HUF

10db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, közte DN "Mickey University" festett aranyozott jelvény "WALT DISNEY CO." gyártói jelzéssel, DN "Természetvédők Turista Egyesülete" műanyag, madárkát ábrázoló jelvény, DN "Magyar Rádió és Televízió Törzsgárda" jelvény (2x), valamint egy Toyota embléma T:1-,2
31011.

Rufpreis:
2 000 HUF

12db-os vegyes jelvény és kitüntetés tétel a szocialista korszakból, közte "Kiváló Határőr" jelvény (2x), "A haza szolgálatáért" kitüntetés (3x) T:2,2-
31012.

Rufpreis:
1 200 HUF

14db-os vegyes kitüntetés és jelvény tétel a szocialista korszakból, közte 1954. "Munka Érdemrend" arany és ezüst fokozata, aranyozott és ezüstözött Br kitüntetés, mindkettő mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, 1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, 1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval. Minden darab tokban T:1-,2,2-
31013.

Rufpreis:
4 000 HUF
17

14db-os vegyes, nagyrészt magyar szocialista jelvény és kitűző tétel, közte "1848-1948" Magyarország címerét ábrázoló jelvény, "Május 1" kitűző, "1947-1950 A közlekedésért" kitűző, illetve az Amerikai Egyesült Államok zászlaját ábrázoló jelvény és az Európai Unió zászlaját ábrázoló olasz jelvény T:2,2- patina
31014.

Rufpreis:
1 000 HUF

15db-os vegyes, főként magyar plakett, kitüntetés és jelvény tétel, közte 1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, sérült zománccal, 1959. "Jó Munkáért - Magyar Autóklub" Br plakett, 1985. "MN Köponti Katonai Kórház 1945-1985." ezüstözött Br plakett "Éremművészeti kiadó (?) váll. IDEA" gyártói jelzéssel, DN "10 éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" zománcozott, ezüstözött fém jelvény. Minden tétel tokban. T:1-2-
31015.

Rufpreis:
8 000 HUF
21

15db-os magyar jelvény és kitűző tétel, közte "MKP", "Független Kisgazdapárt", "MNDSZ", "Nőmunkás" T:1-,2
31016.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

32db-os magyar jelvény és kitűző tétel a szocialista időszakból, közte "A Közlekedés Kiváló Dolgozója", "A Bányászat Kiváló Dolgozója", "25 éves Tanácsi Munkáért", több tokban, miniatűrrel együtt T:1-2
31017.

Rufpreis:
1 200 HUF

33db-os kitüntetés és jelvény miniatűr tétel, közte "Munka Érdemrend bronz fokozat", "Élenjáró Katona", "Sztahanovista" T:1--2
31018.

Rufpreis:
1 000 HUF

37db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, főleg magyarok, közte "MALÉV", "Söripar", "Harc a másodpercekért - A Népért" T:1-2
31019.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

37db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte "Balesetmentes Bányamunkás", "József Attila Olvasó Mozgalom", "A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság-Ünnepe 1948", "Társadalmi Munkáért - Debrecen V. Tanács" T:1--2
31020.

Rufpreis:
1 200 HUF
20

38db-os vegyes külföldi, nagyrészt utazással kapcsolatos jelvény és kitűző tétel, közte "Čedok" utazásszervező cég, "Königsten" címeres kitűző, "Juventur" (2xklf) T:2,2- 38pcs of various, mainly travel themed badges and pins, inculding "Čedok" travel agency, "Königsten" pin with coat of arms, "Juventur" (2xdiff) C:XF,VF
31021.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF