31015.
Beendet 293. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen
8 000 HUF
21
15db-os vegyes, főként magyar plakett, kitüntetés és jelvény tétel, közte 1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, sérült zománccal, 1959. "Jó Munkáért - Magyar Autóklub" Br plakett, 1985. "MN Köponti Katonai Kórház 1945-1985." ezüstözött Br plakett "Éremművészeti kiadó (?) váll. IDEA" gyártói jelzéssel, DN "10 éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" zománcozott, ezüstözött fém jelvény. Minden tétel tokban. T:1-2-