Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 80
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1536904
30950
293
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. Labdarúgó jelzett Ag díjérem füllel, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (12,83g/0.800/32mm) T:2 1549696
30951
293
Numismatik
1930. "Műegyetemi Evezős Club - 1488km" Br díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (36mm) T:2,2-
1556369
30952
293
Numismatik
~1930. "A Felvidékért" Br kitűző (21x23mm) + ~1930. "Erdélyért" irredenta festett alumínium kitűző, eredeti nemzetiszín szalagon (15x19mm) + Német Harmadik Birodalom 1940. 10pf Zn átfúrva, karikával T:2 1549624
30953
293
Numismatik
~1930. Br lövészdíjérem mellszalagon "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (30mm) T:2 kis patina
1549655
30954
293
Numismatik
1936. "Heves I." ezüstözött fém díjérem szalagon, "ARKANZAS BP." gyártói jelzéssel (40mm) T:2,2- patina
1556141
30955
293
Numismatik
~1940. "Budapesti Labadrúgók Alszövetsége - BLASz 1926 / III. oszt. 1939-40. 2" Br díjérem füllel (33x45mm) T:2,2- ragasztónyom
1522691
30956
293
Numismatik
1940. "K.K.H. S.E. 1940. II." ezüstözött Br díjplakett "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (41x61mm) T:2 ezüstözés kopott
1531758
30957
293
Numismatik
1940. "MDEOSZ (Magyar Dalos Egyesületek Országos Szövetsége) Győr - Mátyás király" zománcozott Br kitűző (23x34mm) T:2
1538105
30958
293
Numismatik
~1950-1970. 5db-os jelvény és kitűző tétel vörös csillagos zászlók és egy címer kitűző T:2,2- 1549735
30959
293
Numismatik
1952. "Országos Testnevelési- és Sportbizottság" aranyozott fém sí díjérme (49mm) T:2,2- aranyozás szinte teljesen lekopott 1549727
30960
293
Numismatik
1953. "Felszabadulási Emlékverseny Budapest - Országos Testnevelési és Sportbizottság" ezüstözött fém emlékérem (50mm) T:2 kis patina, peremén szennyeződés fo. 1520955
30961
293
Numismatik
1954. "Évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott Br kitüntetés szalaggal T:2 kis ph.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF