Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen Zahl der Lose: 80
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1421504
30974
293
500
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
DN "ZTE (Zalaegerszegi Torna Egylet)" zománcozott fém kitűző (13x14,5mm) T:2
1421548
30975
293
500
Numismatik
DN "Elektromos Győr (Győri Elektromos Sportkör)" zománcozott fém kitűző (13x15mm) T:2
1436909
30976
293
500
Numismatik
DN "Demokratikus Ifjúsági Világszövetség" zománcozott kitűző T:2 Hungary "World Federation of Democratin Youth" enamelled pin C:XF
1421512
30977
293
500
Numismatik
DN "Pécsi MSC (Pécsi Munkás Sport Club)" fém kitűző (14x16mm) T:2
1421497
30978
293
500
Numismatik
DN "Vasas SC" zománcozott fém kitűző, "REMP - KOVOZNAK" gyártói jelzéssel (13,5mm) T:2
1421556
30979
293
500
Numismatik
DN "Sopron - Civitas fidelissima" zománcozott fém kitűző (12x18,5mm) + DN "Bonyhád" fém kitűző (11,5x15mm) T:2
1433676
30980
293
500
Numismatik
DN "Alba Regia" zománcozott fém kitűző (15x19mm) T:2
1556133
30981
293
Numismatik
DN "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / Turacsónak II." ezüstözött fém díjérem (36,5mm) + DN "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / II." ezüstözött fém díjérem (36,5mm) T:2,2-
1506301
30982
293
Numismatik
DN Német botjelvény "Hriebel Herman(?)" gravírozással (29x17,5mm) T:2-
1542052
30983
293
50000
Numismatik
DN Szent György Lovagrend aranyozott, zománcozott kitüntetése nyakpánton, fekete, selyembélésű köpennyel, amelyen a Szent György Lovagrend címere, illetve egy Szent Györgyöt ábrázoló kép látható T:2 ND Order of the Knights of Saint George gold plated, enamelled decoration with ribbon, with a Black Coat with Silk lining and with the Coat of Arms of the Saint George Order as well as a picture depicting Saint Geroge C:XF
1487335
30984
293
Numismatik
Ausztria ~1880-1900. "Bécsi Polgári Egyesület" aranyozott és zománcozott Br jelvény, hátoldalán "Reinemer & Spiegel - Wien VII./2." gyártói jelzéssel, eredeti, erősen sérült tokkal (24,6g/38x49mm) T:2 / Austria ~1880-1900. "Wiener Bürgervereinigung" gold plated and enamelled Br badge with "Reinemer & Spiegel - Wien VII./2." makers mark on back, with original but badly damaged case (24,6g/38x49mm) C:XF 1449501
30985
293
500
Numismatik
Ausztria ~1970. "Nyilas" fém jelvény (~52x56mm) T:2 Austria ~1970. "Schütze" fém jelvény (~52x56mm) C:XF
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF