Ausztria ~1880-1900. "Bécsi Polgári Egyesület" aranyozott és zománcozott Br jelvény, hátoldalán "Reinemer & Spiegel - Wien VII./2." gyártói jelzéssel, eredeti, erősen sérült tokkal (24,6g/38x49mm) T:2 /
Austria ~1880-1900. "Wiener Bürgervereinigung" gold plated and enamelled Br badge with "Reinemer & Spiegel - Wien VII./2." makers mark on back, with original but badly damaged case (24,6g/38x49mm) C:XF