Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 141

Cartographia útikönyvek, 2 db:  Koszta Nagy István: Erdély. Budapest, 1998, Cartopgraphia. Kiadói papírkötés, fotókkal, térképekkel illusztrálva.  Dr. Dusek László: Az alföld. Budapest, 2000, Cartopgraphia. Kiadói papírkötés, fotókkal, térképekkel illusztrálva.
15072.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

15073.

Rufpreis:
800 HUF

Israel. Les guides "Club Mediterranee". Bp., 1962, Club Mediterranee. Kiadói papírkötés, kihajtható mellékletekkel, fekete-fehér és szövegközti illusztrációkkal, francia nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in French language.
15074.

Rufpreis:
1 200 HUF

15075.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Peter Freuchen: Meine Gröndländische Jugend. Zürich-Wien-Prag, é.n., Büchergilde Gutenberg. Fekete-fehér fotókkal, és egy kihajtható térképpel illusztrálva. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötés./ Linenbinding, with spotty cover, in German language.
15076.

Rufpreis:
2 000 HUF

15077.

Rufpreis:
1 800 HUF

15078.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15079.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15080.

Rufpreis:
2 000 HUF

15081.

Rufpreis:
2 000 HUF

15082.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vegyes könyvtétel, 2 db:  Loire. Szerencsés János felvételei, Fábián László bevezetőjével. Bp., 1985, Képzőművészeti. Kiadói kopottas kartonált papírkötés.  Berkes Péter: Az ország háza. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval.
15083.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF