https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 141

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Cannabich, I[ohann] G[ünther] F[riedrich]: Közönséges vagy Universalis Geográphia, a Bécsi Kongresszusban történt változások szerént. II kötet. Fordította Czövek István, 458+6 p. Pest, 1817,Trattner János Tamás. Korabeli félbőr kötés. Töredék kötet. Megviselt állapotban! Hiányos!
1
15132.

Cannabich, I[ohann] G[ünther] F[riedrich]: Közönséges vagy Universalis Geográphia, a Bécsi Kongresszusban történt változások szerént. II kötet. Fordította Czövek István, 458+6 p. Pest, 1817,Trattner János Tamás. Korabeli félbőr kötés. Töredék kötet. Megviselt állapotban! Hiányos!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karl Baedeker: Oesterreich bis Triest bis zur Ungraisch-Galizischen Grenze. Lipcse, 1887, Karl Baedeker. 21. kiadás, VIII+282 p. Kiadó aranyozott egészvászon-kötés, térképekkel illusztrálva. /Line-binding, in German language.
1
15133.

Karl Baedeker: Oesterreich bis Triest bis zur Ungraisch-Galizischen Grenze. Lipcse, 1887, Karl Baedeker. 21. kiadás, VIII+282 p. Kiadó aranyozott egészvászon-kötés, térképekkel illusztrálva. /Line-binding, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hohe Tatra mit den wichtigsten Touren in der Niederen Tatra, den Zentral- und Westkarpathen. Berlin, 1931, Grieben Verlag (Grieben Reiseführer 47). Számos térképmelléklettel. Papírkötésben, gerincén apró sérüléssel, jó állapotban.
1
15134.

Hohe Tatra mit den wichtigsten Touren in der Niederen Tatra, den Zentral- und Westkarpathen. Berlin, 1931, Grieben Verlag (Grieben Reiseführer 47). Számos térképmelléklettel. Papírkötésben, gerincén apró sérüléssel, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gsell Fels Venedig, ein städtebild. Bruckmann's illustrirte Reiseführer. München, 1903, A. Bruckmann's Verlag. Hatodik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, szakadozott borítóval, fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva, német nyelven./ Paperbinding, in poor condition, with a damaged cover, in German language.
1
15135.

Gsell Fels Venedig, ein städtebild. Bruckmann's illustrirte Reiseführer. München, 1903, A. Bruckmann's Verlag. Hatodik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, szakadozott borítóval, fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva, német nyelven./ Paperbinding, in poor condition, with a damaged cover, in German language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
La Hongrie. D'Hier et d'aujourd'hui. Bibliothéque Hongroise. Paris, 1932, Les Oeuvres Représentatives. Kiadói illusztrált papírkötésben, fekete-fehér illusztrációkkal, francia nyelven./ Paperbinding, in French language.
1
15136.

La Hongrie. D'Hier et d'aujourd'hui. Bibliothéque Hongroise. Paris, 1932, Les Oeuvres Représentatives. Kiadói illusztrált papírkötésben, fekete-fehér illusztrációkkal, francia nyelven./ Paperbinding, in French language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karl Baedeker: Unteritalien, Sizilien, Sardinien, Malta, Tripolis, Korfu. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1936, Verlag von Karl Baedeker, LXXVIII+530 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borító némileg kopott. Az előzéklap ceruzával firkált. / Cloth binding, in german language.
1
15137.

Karl Baedeker: Unteritalien, Sizilien, Sardinien, Malta, Tripolis, Korfu. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1936, Verlag von Karl Baedeker, LXXVIII+530 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borító némileg kopott. Az előzéklap ceruzával firkált. / Cloth binding, in german language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor, Tóth Sándor. Bp., 1970, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB. Kiadói műbőr kötés.
1
15138.

Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor, Tóth Sándor. Bp., 1970, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB. Kiadói műbőr kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fitz Jenő: Gorsium-Herculia-Tác. Műemlékeink. Bp., 1978, Corvina. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
15139.

Fitz Jenő: Gorsium-Herculia-Tác. Műemlékeink. Bp., 1978, Corvina. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kőszeg ostromának emlékezete. Válogatta, szerkesztette, a bevezetőt írta, és a jegyzeteket írta Bariska István. Bp., 1982, Európa-Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
15140.

Kőszeg ostromának emlékezete. Válogatta, szerkesztette, a bevezetőt írta, és a jegyzeteket írta Bariska István. Bp., 1982, Európa-Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse