https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 141

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kiss Mária Hortensia: Kiszombor története. Szirbik Miklós Társaság Füzetei 6. Makó, 1997, Kiszombor Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés. 1940-es kiadás hasonmás kiadása. Készült 1000 példányban.
1
15048.

Kiss Mária Hortensia: Kiszombor története. Szirbik Miklós Társaság Füzetei 6. Makó, 1997, Kiszombor Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés. 1940-es kiadás hasonmás kiadása. Készült 1000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Alkonyi László: Tokaj - Dűlőmitológia. Az angol fordítás Lengyel Péter munkája. h.n., 2004, Spread Bt. (Borbarát.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, magyar és angol nyelven. Jó állapotban./ László Alkonyi: Tokaj. The Myth of Terroir. Linen-binding, in paper cover, in good condition, with Hungarian and English language.
1
15049.

Alkonyi László: Tokaj - Dűlőmitológia. Az angol fordítás Lengyel Péter munkája. h.n., 2004, Spread Bt. (Borbarát.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, magyar és angol nyelven. Jó állapotban./ László Alkonyi: Tokaj. The Myth of Terroir. Linen-binding, in paper cover, in good condition, with Hungarian and English language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Danielik Nep. János: Columbus vagy Amerika fölfedezése. Pest, 1856, Szent István-Társulat, 1 t.+ V+2+406 p.+1 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel. A borítón némi kopással.
1
15050.

Danielik Nep. János: Columbus vagy Amerika fölfedezése. Pest, 1856, Szent István-Társulat, 1 t.+ V+2+406 p.+1 t. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel. A borítón némi kopással.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A magyar korona országainak 1892 és 1893. évi népzmogalma. Magyar Statisztikai Közlemények Új Folyam VIII. kötet. Szerk.: Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Bp., 1895, Athenaeum Rt. 4+73+121 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra ragasztották, eléggé megviselt állapotban, kijáró lapokkal, a lapok egy részének a szélei sérültek, intézményi bélyegzővel.
1
15051.

A magyar korona országainak 1892 és 1893. évi népzmogalma. Magyar Statisztikai Közlemények Új Folyam VIII. kötet. Szerk.: Országos Magyar Kir. Statisztikai Hivatal. Bp., 1895, Athenaeum Rt. 4+73+121 p. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra ragasztották, eléggé megviselt állapotban, kijáró lapokkal, a lapok egy részének a szélei sérültek, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Budapest, 1936, Stephaneum Nyomda Rt., Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, számos képpel, valamint két térképpel illusztrálva.
1
15052.

Tarczay Gizella: Bolgár földön. Földrajzi regény a magyar ijfúság számára. Budapest, 1936, Stephaneum Nyomda Rt., Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, számos képpel, valamint két térképpel illusztrálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vámszer Géza: Szakadát. Egy szebenmegyei magyar szórvány. Erdélyi Enciklopédia könyvei 6. Kolozsvár, 1940 ,Erdélyi Enciklopédia Kiadása, 133+2 p.+1 t. Kiadói fűzött papírkötés. Szövegközti ábrákkal, képekkel illusztrálva.
1
15053.

Vámszer Géza: Szakadát. Egy szebenmegyei magyar szórvány. Erdélyi Enciklopédia könyvei 6. Kolozsvár, 1940 ,Erdélyi Enciklopédia Kiadása, 133+2 p.+1 t. Kiadói fűzött papírkötés. Szövegközti ábrákkal, képekkel illusztrálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dóró Gábor: Lengyel földön, Magyar Cserkészszövetség kiadása, Budapest 1936., Márton Lajos rajzaival, kiadói papírkötésben, egészvészon védőborítóval, szép állapotban.
1
15054.

Dóró Gábor: Lengyel földön, Magyar Cserkészszövetség kiadása, Budapest 1936., Márton Lajos rajzaival, kiadói papírkötésben, egészvészon védőborítóval, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Háger László (szerk.): Szabolcs vármegye fejlődése és kortörténete. Szabolcs vármegye, 1929, Erdélyi Gyula, 420 p.+LIV t. Modern javított egészvászon kötés.
1
15055.

Háger László (szerk.): Szabolcs vármegye fejlődése és kortörténete. Szabolcs vármegye, 1929, Erdélyi Gyula, 420 p.+LIV t. Modern javított egészvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Princeton University Photo-Gravures. New York, é.n. (1890), The Albertype Company, 36 t. Kiadói fűzött papírkötés, némileg szakadt borítóval, de alapvetően jó állapotban, angol nyelven. 36 táblányi művészi heliogravűr kép a Princeton Egyetemről, a 1890-es évekből Ritka! / Paperbindig, in english language, with little damage on the cover, but the other parts in good condition. 36 tables of photogravures about of Princeton University, from the years of 1890. Rare!
1
15056.

Princeton University Photo-Gravures. New York, é.n. (1890), The Albertype Company, 36 t. Kiadói fűzött papírkötés, némileg szakadt borítóval, de alapvetően jó állapotban, angol nyelven. 36 táblányi művészi heliogravűr kép a Princeton Egyetemről, a 1890-es évekből Ritka! / Paperbindig, in english language, with little damage on the cover, but the other parts in good condition. 36 tables of photogravures about of Princeton University, from the years of 1890. Rare!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Felső Olaszország. Szerk.: Németh Andor. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata (Lloyd útikönyvek). Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1
15057.

Felső Olaszország. Szerk.: Németh Andor. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata (Lloyd útikönyvek). Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Banse, Ewald: Der arabische Orient (Orient II). Eine Länderkunde. Leipzig, 1910, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 278.).  Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
1
15058.

Banse, Ewald: Der arabische Orient (Orient II). Eine Länderkunde. Leipzig, 1910, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 278.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Österreichischer Bundesbahnführer für Reise und Touristik 3.: Semmering-, Rax- und Schneeberggebiet. Szerk.: Biendl, Hans - Sinek, Ludwig. Wien, 1925, Steyrermühl Verlag. Számos fekete-fehér fényképpel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1
15059.

Österreichischer Bundesbahnführer für Reise und Touristik 3.: Semmering-, Rax- und Schneeberggebiet. Szerk.: Biendl, Hans - Sinek, Ludwig. Wien, 1925, Steyrermühl Verlag. Számos fekete-fehér fényképpel. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse