1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
Orvosi helyesírási szótár. Szerk.: Dr. Fábián Pál, Dr. Magasi Péter. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó-Országos Orvostudományi Információs Intézet és Könyvtár. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Fordította dr. Pogány József. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1910, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói foltos egészvászon kötés.
Dr. Gróh Gyula: Általános chemia. Főiskolai és egyetemi hallgatók részére. Bp., 1918, Kilián Frigyes utóda m. kir. egyetemi könyvkereskedő. Kiadói félvászon-kötésben. A könyv gerince sérült.
Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben, pár helyen ceruzás aláhúzásokkal, ex libris-szel.
Komáromy László: Az agyvelő boncolása. Tájbonctani és technikai útmutató. Bp., 1947, Posner Grafikai Műintézet Rt. Viseltes papírkötésben, megviselt állapotú papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Dr. Burger Károly: Szülészeti Műtéttan. Bp. 1944, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. II., teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.