https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 84

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gyógyszerek és gyógyítás. Szerk.: Issekutz Béla. 2. köt. Budapest, 1941, Eggenberger - Rényi Károly, 776 p. Kopottas kiadói egészvászon  kötés.
1
15610.

Gyógyszerek és gyógyítás. Szerk.: Issekutz Béla. 2. köt. Budapest, 1941, Eggenberger - Rényi Károly, 776 p. Kopottas kiadói egészvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Siftár Endre (szerk.): Útmutató a gyógyszerkészítmények rendelésére. Budapest, 1977, Medicina Könyvkiadó. I. kiadás. Műanyag kötés, 859 p. Az elülső szennylapon átsatírozott névbejegyzéssel. Pár lapnak a sarka gyűrött.
1
15611.

Dr. Siftár Endre (szerk.): Útmutató a gyógyszerkészítmények rendelésére. Budapest, 1977, Medicina Könyvkiadó. I. kiadás. Műanyag kötés, 859 p. Az elülső szennylapon átsatírozott névbejegyzéssel. Pár lapnak a sarka gyűrött.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. Holdas Sándor: Prémek, szőrmék, prémes állatok. Bp., 1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
1
15612.

Dr. Holdas Sándor: Prémek, szőrmék, prémes állatok. Bp., 1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Az időjáros és az ember. Bp., 1951. Országos Meteorológiai Intézet.
1
15613.

Az időjáros és az ember. Bp., 1951. Országos Meteorológiai Intézet.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. Kissé kissé kopottas félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, 60-65 p. és  118-123 p. között kijáró lapokkal, 5 oldal színes melléklettel.
1
15614.

Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. Kissé kissé kopottas félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, 60-65 p. és 118-123 p. között kijáró lapokkal, 5 oldal színes melléklettel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászonkötésben, gerince enyhén sérült.
1
15615.

Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászonkötésben, gerince enyhén sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. 1910. Kostyál Jenő. 684 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A kötet gerince sérült, korábban javítva volt. A táblavászon foltos, kopottas.
1
15616.

dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. 1910. Kostyál Jenő. 684 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A kötet gerince sérült, korábban javítva volt. A táblavászon foltos, kopottas.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Richard Hertwig: Lehrbuch der Zoologie. Mit 588 Abbildungen im Texte. Elfte Auflage. Jena, 1916, Gustav Fischer. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti papírborítóban.
1
15617.

Richard Hertwig: Lehrbuch der Zoologie. Mit 588 Abbildungen im Texte. Elfte Auflage. Jena, 1916, Gustav Fischer. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Kósa László (szerk.): Útmutató a gyógyszerkészítmények rendelésére. Bp., 1980. Medicina Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói műbőr kötésben.
1
15618.

Dr. Kósa László (szerk.): Útmutató a gyógyszerkészítmények rendelésére. Bp., 1980. Medicina Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói műbőr kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. Kósa László (szerk.): Útmutató a gyógyszerkészítmények rendelésére. Bp., 1988, Medicina Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói műbőr kötésben.
1
15619.

Dr. Kósa László (szerk.): Útmutató a gyógyszerkészítmények rendelésére. Bp., 1988, Medicina Könyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói műbőr kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Dr. Went István, Dr. Preisz Hugó, Dr. Sántha Kálmán: Általános kórtan. Debrecen, 1944, M. Kir. Tisza István-Tudományegyetemi Nyomda. Második kiadás. Átkötött félvászon kötés, tulajdonosi bélyegzővel a címlapon, egy helyen ceruzás-tollas kiemeléssel, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal, és nyolc színes táblával illusztrálva. Jó állapotban.
1
15620.

Dr. Went István, Dr. Preisz Hugó, Dr. Sántha Kálmán: Általános kórtan. Debrecen, 1944, M. Kir. Tisza István-Tudományegyetemi Nyomda. Második kiadás. Átkötött félvászon kötés, tulajdonosi bélyegzővel a címlapon, egy helyen ceruzás-tollas kiemeléssel, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal, és nyolc színes táblával illusztrálva. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1938 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XXIV. naggyűlés. Bp., 1938. M. Sebésztársaság. 496 p. Korabeli félvászonkötésben, tulajdonosi pecséttel.
1
15621.

1938 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XXIV. naggyűlés. Bp., 1938. M. Sebésztársaság. 496 p. Korabeli félvászonkötésben, tulajdonosi pecséttel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse