Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 84

15562.

Rufpreis:
2 400 HUF

15563.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

15564.

Rufpreis:
1 000 HUF

15565.

Rufpreis:
1 600 HUF

15566.

Rufpreis:
2 000 HUF

15567.

Rufpreis:
1 200 HUF

A természet világa. IX. kötet. Az állat és élet I-II. kötet. Szerk.: Dr. Soós Lajos, Dr. Dudich Endre. Bp.,1942., Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű  félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15568.

Rufpreis:
1 600 HUF

Öveges József: Elektromosságtan és az élet. Az élő fizika II. kötet. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
15569.

Rufpreis:
2 000 HUF

15570.

Rufpreis:
3 000 HUF

15571.

Rufpreis:
800 HUF

15572.

Rufpreis:
2 400 HUF

J. Horváth László, Kattinger Gusztáv: Vidám rajzos baromfitényésztés. Bp., 1964, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
15573.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF