15568.
Beendet 293. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
A természet világa. IX. kötet. Az állat és élet I-II. kötet. Szerk.: Dr. Soós Lajos, Dr. Dudich Endre. Bp.,1942., Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval.