15555.
Beendet 293. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Dr. Ignaz G. Wallentin: Lehrbuch der Physik. Wien, 1893, A. Pichler's Witwe & Sohn. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, német nyelven. A K.u.K. Infanterie.Cattenschule könyvtárának bélyegzőjével./ Linen-binding, with worn and spotty cover, in German language. With the K.u.K. Infanterie.Cattenschule library's stamp.