Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD

Beschreibung:

Dr. Franz Mocnik: Lehrbuch der Geometrie für die oberen Classen der Mittelschulen. Bécs-Prága, 1894, F. Tempsky. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopottas borítóval, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylapon, és kötéstbálán, valamint az elülső kötéstáblán jegyzettel, foltos lapokkal, volt könyvtári példány, német nyelven./ Linen-binding, in German language, in poor condition.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor