Keramiken Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1392374
11053
293
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-) repesztett mázas kerámia bonbonier, jelzett, m: 6 cm, d: 14 cm.
1375902
11054
293
Art-ceramics
Gergely István (1939-2008): Orbán Balázs. Festett gipsz falikép, jelzett, lepattanásokkal, 29×27 cm
1555305
11055
293
Art-ceramics
Olvashatatlan jelzéssel: Molnár. Mázas kerámia, apró lepattanásokkal, m: 27 cm 1556508
11056
293
Art-ceramics
Hummel copy kosárkás kislány, kézzel festett, jelzett, mázhibákkal, m: 10,5 cm.
1552165
11057
293
Art-ceramics
Hadamcsik Mária (1936-): Retro készlet. Festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:26 cm, m:10 cm (6×) 1552161
11058
293
Art-ceramics
Hadamcsik Mária (1936-): Retro tál. Festett mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással, 22×22 cm 1552934
11059
293
Art-ceramics
Kligl Sándor (1945-): Fekvő nő. Festett, mázas kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal, 27x 17 cm
1527592
11060
293
Art-ceramics
Csalány jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 40×26 cm 1550807
11061
293
Art-ceramics
Iparművész kerámia fali tál, kézzel festett, jelzett, mázhibával, d: 25 cm
1550949
11062
293
Art-ceramics
Kerámia bagoly, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 12,5 cm 1550993
11063
293
Art-ceramics
2 db kerámia macska, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14,5 és 17,5 cm 1550984
11064
293
Art-ceramics
Kerámia tejkiöntő, kézzel festett, hibátlan, m: 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF