Keramiken Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1515032
11065
293
Art-ceramics
Ikebana tál, mázas kerámia, PZS '76 jelzéssel, apró mázhibával, 10x15 cm 1424850
11066
293
Art-ceramics
Locsolkodás, mázsa kerámia figura, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9,5 cm
1508361
11067
293
Art-ceramics
Kislány és a játszó kis kutya, kézzel festett mázas kerámia, jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, m:12 cm, h:22 cm
1536766
11068
293
Art-ceramics
Retro mázas kerámia tál, hajszál repedéssel, jelzett, 28×25 cm
1556352
11070
293
Art-ceramics
1556538
11071
293
Art-ceramics
Szüretelő lány, kézzel festett kerámia tolltartó, jelzés nélkül, kis repedésekkel, hibákkal, 17x18 cm.
1556407
11072
293
Art-ceramics
Égetett kerámia sárkány és állatfigurák, kis tárgyak 1550177
11073
293
Art-ceramics
Vegyes kerámia tétel, összesen 5 db: kiöntők, tárolók, lámpás, az egyik jelzett, m: 6 és 29 cm közti méretben
1552214
11074
293
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Könyvtámasz, mázas kerámia, kis kopással, m:13 cm, h: 16 cm 1529582
11075
293
Art-ceramics
Vegyes kerámia és porcelán tétel, 8 db: kék festett figurák, köztük 2 db jelzett. m: 4 cm és 8 cm között
1556492
11076
293
Art-ceramics
V. Bassano kerámia rózsa, jelzett, kézzel festett, sérüléssel, 7x9x8 cm 1554934
11077
293
Art-ceramics
Erdélyi fazekas tál, festett mázas cserép 1935-ös évszámmal, jelzés nélkül, máz lepattanásokkal, d:23 cm, m:7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF